Aky typ odstavovaca

wudia

Stevino je to normalne, ze sa to lisi tie ceny, predsa len co obchod to uplne ina ponuka. Aspon teda ja ked si vyberiem nieco konkretne tak nasledne hladam kde to maju za aku cenu. Ale tiez napriklad ti poviem, ze pre mna je podstatne aj to ked niekam na predajnu idem, ze vlastne aky je pristup predavajucich. Lebo ked ides si nieco kupit a niekto ta ignoruje tak z toho by som bola na nervy.

demza

Tak kukala som tak zbežne aj iné, ale v tomto obchode sme už viackrát nakúpili a dobre, aj cenovo a aj ponuku mali fajn. Takže som nemala nejako nad čím váhať a sme hneď vzali. Ono aj dnes napríklad majú 10% dolu na všetko, keďže je sviatok.

stevino_m

Demza a hned ste isli do Planea alebo ste pozerali aj v inych predajniach? Lebo ono cenovo sa to vie lisit, az sa nestacim cudovat, ze kde sa to tak oplati.

Zoe27

To hej ale niekomu by to mohlo liezť na nervy aj na takú chvíľku :) A aký ste jej kúpili, z tých menších nebol nejaký problém vybrať? Lebo niekedy mám pocit, že skôr také väčšie som videla a jasné tým pádom aj cenovo to bolo inde.

demza

Mňa ti tak nejako aj veľkosť zaujímala, teraz sme boli v Planeu pozerať nejaké, lebo svokra chce pod stromček a teda nemá to kde skladovať, tak sme vyberali tak aby proste ho mohla mať na linke. Teraz si ide také tie rôzne šťavy, očisty zeleninové aj ovocné tak toto jej padne vhod.
Rada som keď viem, že kúpime darček ktorý ozaj využije.

danielka216

tak hlavne ten vykon. Hlucnost to je take, ze aj tak len chvilku odstavujes cize nevrnci to cely den, cize nie je s tym nejaky zasadny problem si myslim :)

Zoe27

Veď jasné, pokiaľ sa v tom človek trošku vyzná a vie po akých parametroch sa treba pozerať tak nie je problém aj cez net objednať. A čo sa týka takéhoto odšťavovača, to hádam len výkon a hlučnosť.

Janamicha123

Klamira len teraz ked su obchody zavrete, tak moc si tymto stylom neporadime, ale tak ono aj nakupovanie cez internet vie mat svoje vyhody, len sa treba vediet v tom zorientovat ;)

klamira

Tak ono zase nie každému sa chce stráviť hodiny na nete a potom ísť pozerať po obchodoch, teda pokiaľ sa bavíme o týchto menších spotrebičoch do kuchyne, tam fakt stačí ísť do predajne a rovno si nejaký vybrať :)