Aky typ odstavovaca

mimwi

Simka214: Zaklaždým je to o tom, čo sa ti pozdáva, čo je pre teba podstatnejšie. Tiež ide aj o tú efektivitu toho odšťavovania, aby to ozaj bolo dobre odšťavené aby nezostalo príliš veľa ešte v tom akoby odpade.

simka214

ano to su fajn znacky a myslim ze aj cenovo prijatelne.
@adikee no tak z tej predstavy mam celkom bezvedomie, to by sa mi fakt nechcelo, ale ved co tu citam ze snekove su fajn, tak prave pri nich by som povedala, ze sa tazsie cistia ci? zavisi od typu?

adikee

Pozri aké sú výkonné a niekedy je aj dobré ísť sa pozrieť osobne do predajne, aby si videla, že aký je veľký a tiež ako sa rozoberá, že či sa bude aj dobre čistiť, lebo to je základ, najmä ak ho chceš častejšie používať. Lebo keby sa zle umýval, tak to aj u nás by stál len v skrinke a to by sme ho ani teda nemuseli mať :D

Zoe27

No tak aby sa dalo z čoho vyberať :) Povedala by som že tie šnekové sú asi také najvyhľadávanejšie ale čo sa týka značky, myslím že Sencor alebo Bosch alebo ten Sage keď už čo som spomínala :)

simka214

strakino kto by to bol povedal, ze sa tie odstavovace takto velmi mozu rozlisovat, podla toho ako kvalitne odstavia ovocie. a z tychto snekovych je aky najlepsi?

strakino

snekovy, to je vlastne o tom sposobe odstavovania, za mna je to najlepsia mozna varianta, ze ozaj dostane ten odstavovac z toho ovocia, ci zeleniny maximum

Zoe27

No veď jasné a to čo sa ty pýtaš, to je podľa mňa len o tom aké máš preferencie, niekomu sa to páči niekomu nie. Veľa ľudí aj čo ja poznám majú radšej tie klasické, že nahádžeš všetko do jednej nádoby a ide to :D

simka214

zoe27 tak to uz je na tebe, ako ti bude co vyhovovat, niekto nema rad duzinu tak je rad ked to ide pomimo.
syllona ale taketo rozdelenie ze snekovy a neviem aky, to je znova len o povedzme prioritach, ze aky sa mi pozdava ci?

syllona

Ahojte!
Tak nie každý to má rád, viem to podľa mojej maminy, že tá dužinu nemá rada. To viem, že aj keď džús alebo niečo si kupovala, tak aby to proste bolo čisté. Preto sme jej jeden rok na narodeniny kúpili šnekový odšťavovač v Planeu aby si mohla robiť tak ako to chce, podľa svojho uváženia.

Zoe27

Hej len mi tak napadlo ešte, že väčšinou keď si aj niečo odšťavuješ či by nebolo ok keby je tam aj tá dužina, predsa len to je na ovocí to najzdravšie. Či to už potom radšej nejaký iný mixér?