Aky typ odstavovaca

simka214

jednoduche ovladanie, a hadam sa aj lahko umyva. mne osobne sa paci :) len presne asi aj na mna podla fotky posobi tak, ze ci nie je zbytocne velky :) ale chapem, ze kazdej sa nam moze pacit nieco ine :)

daninka25

Julka266 prečo myslíš? Tak keď by som ho chcela mať vyložený stále na kuchynskej linke, tak toto je u mňa taký faktor, ktorý tiež rozhoduje. Hej? No tak potom by som si asi celkom fajn vybrala čo sa tejto značky týka. Super.

Julka266

Daninka, ked to ako vyzera odstavovac na pohlad nie je celkom smerodajny faktor. Ale co sa tyka tohto konkretneho, co si pridala, tak mam so Sencorom dobre skusenosti a najma neviem sice ako cenovo tento co si pridala vychadza, ale ja co mam skusenost tak je to znacka, ktora ma spotrebice za take prijemne ceny.

emmi7

ZemanuelaZ tak priznám sa že listovú zeleninu by mi asi ani nenapadlo odšťavovať, to skôr len rozmixovať na drobné, či?

ZemanuelaZ

emmi nie nie, zalezi aj od toho aky je to typ odstavovaca, lebo niektore nemaju problem ostavit napriklad aj listovu zeleninu, ale su typy, ktore s tym maju problem, aj s bobulovinami, tak s tym treba ratat ;)

emmi7

Tak akože podľa mňa hocijaký, ktorý dokáže normálne odšťaviť ovocie alebo zeleninu a nestojí majlant je ok no nie?

Zoe27

Prieskumnicka no naparádu :) A aký konkrétny máš? :) Nejaký podobný ako mám ja? :) Lebo sa ti priznám, aj keď ho nemám dlho, som si naň tak zvykla a naučila sa ho ovládať, čo je u mňa úspech lebo nie som dvakrát technický typ :D Že neviem ako rýchlo by som si prípadne zvykla na iný :)

prieskumnicka

-Zoe27- No minuly rok som v Planeu si tiez odstavovac kupila a konecne som sa naucila aj na zeleninove stavy. Zacala som si aj stopkovy zeler odstavovat, aj spenat a taketo a teda v kombinacii s jablkom mi to uplne sedi a ma to aj tak dobre dokaze nakopnut na zaciatku dna, rano :)

Zoe27

Dadulamil presne hlavne pre nás ženy je to také iné, keď si môžeme samé odšťaviť hocičo a príde mi to aj lacnejšie a zdravšie ako si kupovať nejaké vody z obchodu.
Simka214 čo sa týka ceny, podľa mňa je to také optimum, lebo sa dajú kúpiť aj lacnejšie a rovnako aj oveľa drahšie :) Hej? Máš pocit asi len z tej fotky, nie je taký obrovský.