Aky typ odstavovaca

janicka765JE

pozeram hlavne dobry pomer ceny a kvality, chcela by som tak nieco ja neviem do nejakych dvoch stoviek, viacej dako by som nechcela do toho dat, teda ak v takej sume zozeniem nieco schopne :)
len aby proste z ovocia som dostala vsetku stavu, aby v tom odpadne nic nejako neostalo :)

klamira

9hajma0 ale toto je vseobecne dobra znacka nie? kolko ste zan dali ? :) inak toto je asi zaklad pri odstavovacoch, nie ze vyhodis polku ovocia do kosa, co to nezvladne vyzmykat uplne.

9hajma0

klamira akoze ovocie tiez nie je najlacnejsie, ale teraz ak mate zahradku, tak to bude ovela lepsie, dostupnejsie ako z obchodov, to bez debaty :) dobre odstavovace ma aj napriklad Philips, take tie pomale, co dostanes z toho ovocia aj zeleniny komplet vsetko co sa da :)

Zoe27

Tak odšťavovač podľa mňa keď chceš používať pravidelne asi ho netreba dávať do skrine lebo sa môže stať len to že na neho zabudneš ale keď ho máš na očiach skôr ti napadne ho využiť :)

klamira

Janicka765JE a po akom konkretnom sa pozerate? Respektive co beries do uvahy? Aj nejake technicke parametre alebo tak? Inak to je pravda, ze keby si chcem take stavy pravidelne v nejakych stankoch kupovat, je to riadna palka.

janicka765JE

kamilo a preco? ja tiez teraz pozeram a vyberam, zeby sme si nejaky vybrali, kupili ako ostava teplejsie, tak mam coraz viacej chut na ovocne stavy a teda kupovat ich nie je najlacnejsia zalezitost preto chcem aby sme si ich doma mohli robit :)

Kamilo

My máme odstavovac a už nejaký čas nám iba leží v skrini. Zo začiatku sme použivali ale potom nás to omrzelo:-(

klamira

No a tie co mate doma odstavovace, ako pravidelne ich vyuzivate? Keby chcem len taky, ze viem ze ho budem vyuzivat minimalne, staci mi vybrat aj taky lacnejsi ci? :)

Zoe27

Ale jasné ako je na tom niečo pravdy, ale všeobecne by som povedala že to tak celé ide ruka v ruke, hej keď nejaký odšťavovač uvidíš prvýkrát tak čo ti padne hneď do oka? Aký je veľký, ako vyzerá, potom detailnejšie sa pozerá človek aj na tie technické veci, cena atď.

Julka266

Myslela som to tak, ze to by nemala byt vec na ktorej budes stavat, ze zakladna prva vec, chapes? Lebo keby si vyberala len podla vzhladu, tak to by asi nebolo bohvieco. Aj si si ho uz bola kupit, ci nie??