27 a stále sama

Príspevok v téme: 27 a stále sama
Alina6061

Je to normálne? V 27 a byť celý život bez vztahu?ja viem že vzťahy sú dnes vselijake ale nemať žiadnu skusenost? Niesom škareda(aspoň podľa slov ludi) mám zaluby,prácu do spoločnosti chodím a nielen pracovnej..mam vstupit do klastora? Veď ak to neprislo doteraz tak s najväčšou pravdepodobnosťou nepride.. chcela som aj dieťa peniaze nato mam ale tak nato potrebujem muza... A to nemám ani vysoke naroky na mužov ani nic.. nebavi ma čakať a už mi aj rodina a znami vravia že už som to prepasla,že kde som bola doteraz..ani neviem prečo to pisem možno len chcem vedieť či je natom niekto podobne.. najmä zo žien

Rozmyslam

Pocuvaj vsak ak si uz mala nejake kamaratstva s chalanmi, tak asi vies preco to skoncilo a mala by si sa z toho poucit, ze co sa deje. Ak nie tak sa ich opytaj, vsak vari ti povedia co im vadilo.
Inak kamoska krasna baba az v 33 nasla. Jej otec az plakal, ze neostane na ocot. Inak jej terajsi manzel si ju netrufal zbalit, lebo si myslel, ze na nu nema - u nej bol tento problem. Hovorim, zisti, co sa deje, kde je chyba.

Alina6061

kkkk- dala som sa na adrenalinove športy takže nemyslim že mam cely život pred sebou..chodim pretekat a podobne....aj tam som skušala sa s niekym zoznamiť ale nikdy stoho nebol vztah maximalne dočasne kamaratstvo..aj to sa prestal ozývať po kratkom čase, nejednu mam taku skusenosť...a ked už tam nie kde mame všetci rovnaky koniček tak ja neviem už kde..

vilka214

Ked nie si skareda, tak potom si asi moc narocna, hm?...treba sa sem-tam zahladit aj do seba a v sebe hladat problem..

kkkkk

Alina6061 - si mladá žena, celý život máš ešte len pred sebou. Niektorí sa nájdu aj po 35 dokonca 40 a? Stihnú 1-2 deti s niekým podobným, a niektoré(na zoznamke) keď som tam prišiel, tak už vtedy tam tam boli roky a sú tam doteraz. Presne viem ktoré profily, jedna si nechcela ani len písať, druhá sa nechcela stretnúť, teraz majú cez 37 rokov a sú tam stále. Načo tam sú, keď sa nechcú v reále zoznámiť? Ja som za ten čas stihol všetko. Áno, zoznámil som sa cez zoznamku, nehanbím sa za to, VŠ, dobrá práca a ak ťa to zaujíma, tak som ju na rande neťahal niekde, nebolo nič až do svadby. Keby som ja tak rozmýšľal, že stojím pomaly nad truhlou, všetko je stratené a nadával na ženy, že chodia len alfasamcami atď. tak nemám nič. Treba skúsiť, môžeš len vyhrať.

Pag

Tiež si myslím, že komu už vlak uleteli, tak už môže zabudnúť na falusy, bambusy, kaktusy a na pusy:-) To už je aj tak všetko jedno, lebo už to nepotrvá dlho a porazí nás všetkých z tejto horúčavy. Tam som milá Divočina?

Alina6061

Ja som na toto forum neprišla hladať znamosť..aj viem si predstaviť ako by to dopadlo..nechcem robiť zufale veci to radšej ostanem sama..v každom pripade bolo by divne tak či tak začinať s prvym vzťahom v 27 28 rokoch..."mne vlak už ušiel"... ja som sa sem prišla len vyrozpravať popripade zistiť či je nejaka natom podobne...

sdasdad

tu sa ti hneď 2. ozvali a ani si im neodpovedala :D keď to tak chceš tak prečo im nenapíšeš napr mail nech ti napíšu?? jááj lebo čakáš že niekto príde za tebou a bude sa ti vtierať :D :D kto chce hľadá cestu, kto nechce hľadá výhovorky

kkkkk

Keď sa chceš zoznámiť tak musíš nejak začať, treba sa naučiť komunikovať s druhým pohlavím, hoc by to zostalo len v teoretickej rovine pri písaní, tak už ten ďalší kontakt by bol zas na vyššej úrovni.
Všetci čakajú na toho pravého, či muži a či ženy a keď príde tak hrubé chyby a nedostatok skúseností sa prejavia v plnej miere a je to čistá katastrofa. Naučíte sa navzájom, jeden, druhý, nič si z toho nesľubujte, dá vám to minimálne komunikačné skúsenosti, pridá trošku sebavedomia a na budúce to už bude výrazne lepšie. Aj muž, ak nemá žiadnu skúsenosť, žiaden vzťah, hoc má 35 rokov, tak on sa pred babou na informáciách úplne rozklepe a celé to pos*ie, je ten divný Treba si dať na začiatok malé ciele a postupne ísť pomaly vyššie a vyššie, verím, že aj ten pravý sa postupne nájde. Len treba začať a nie nariekať, že som stále sám/sama. Skúste si aspoň písať, zavolať si, možno stretnúť a aj keď z toho nič nebude, tak vám to dá do života viac vysoká škola. Potom možno stretnete tú pravú, budete vedieť ako začať, ako zaujať, čo má úspech a čo radšej nie, nebudete mať stiahnuté hrdlo ...

Mrauka

Ak by si sa chcela zoznamit a niekto o teba prejavil zaujem, co si nepytas kontakt? Aj tu. Trosku zivota do toho umierania to chce.