27 a stále sama

Príspevok v téme: 27 a stále sama
Alina6061

Je to normálne? V 27 a byť celý život bez vztahu?ja viem že vzťahy sú dnes vselijake ale nemať žiadnu skusenost? Niesom škareda(aspoň podľa slov ludi) mám zaluby,prácu do spoločnosti chodím a nielen pracovnej..mam vstupit do klastora? Veď ak to neprislo doteraz tak s najväčšou pravdepodobnosťou nepride.. chcela som aj dieťa peniaze nato mam ale tak nato potrebujem muza... A to nemám ani vysoke naroky na mužov ani nic.. nebavi ma čakať a už mi aj rodina a znami vravia že už som to prepasla,že kde som bola doteraz..ani neviem prečo to pisem možno len chcem vedieť či je natom niekto podobne.. najmä zo žien

logikanepusti

Alina hneď sa ti tu niekoľko chlapov, slušne, bez sexuálnych narážok ozvalo a ty potom napíšeš že sa nechceš zoznamovať... Najprv plačeš že si nikoho nemôžeš nájsť a keď máš konečne šancu tak ju pochováš...

Tak sa potom nediv že si sama ty krava !!!

NeznamyTHM1986

A ja mám 31 a som tiež stále sám... O príčinach ťažko hovoriť (mno jedna z nich je nemožnosť dopracovať sa k pravidelnému príjmu aj vďaka zdravotným problémom)

Pag

Aj moja tretia babka je stále sama, už som ju aj chcel požiadať o ruku, ale jej rodina by ma asi najskôr s veľkou pravdepodobnosťou zabila - ha, ha. Ale tak aspoň na rozlúčku som jej poprial k jej 85-tim narodeninám veľa zdravia, šťastia, lásky a na vysvedčení samé jedničky!

stastie

Ako riesis za cely ten zivot sexualne potreby ? Si asexualka ? Lebo ak nie, neviem si predstavit aby bolo realne ze si ziadnemu chlapovi za svoj zivot este nedala...

Ale ak za cely tvoj zivot s tebou nechcel sulozit ziaden chlap, tak odpoved je uplne jednoducha: si sexualne neatraktivna a nepritahujes samcov ako zena. Asi ta vidia ako chlapa. Ak by to tak nebolo, uz by sa ti milionkrat stalo ze ta nejaky samec chce poklatit a jednemu z nich by si aj dala...

Napr. taka Mrauka co tu diskutuje. Ta sa narodila pod stastnou hviezdou a za svoj zivot uz vyfajcila vela falusov, takze si zivot uziva plnymi duskami. Penisy samcov ma velmi rada, vpodstate si bez nich nevie predstavit svoj zivot. Narozdiel od teba, jej sexualna atraktivita vyzaruje na mile daleko. Takze moze mat kedykolvek hociaky falus ktory zacmucha a na ktory si prstom (alebo skor vaginou) ukaze :D. Aby sa Mrauka dostala k falusom ktore miluje, nemusi robit preto absolutne nic. Ako aj 99% ostatnych zien u ktorych normalne funguje sexualna atraktivita.

zufalstvototuje

Pilcuk ja sa necudujem tiez ze ty si si nikoho nenasiel za cely svoj 50 rocny zivot :-D Dalsi chudak slovak pracujuci za maly plat ktory nemal ziadne ambicie ani aby vlastny dom postavil . Boze len nech je takychto jednoduchych muzov co najmenej ... :-D