27 a stále sama

Príspevok v téme: 27 a stále sama
Alina6061

Je to normálne? V 27 a byť celý život bez vztahu?ja viem že vzťahy sú dnes vselijake ale nemať žiadnu skusenost? Niesom škareda(aspoň podľa slov ludi) mám zaluby,prácu do spoločnosti chodím a nielen pracovnej..mam vstupit do klastora? Veď ak to neprislo doteraz tak s najväčšou pravdepodobnosťou nepride.. chcela som aj dieťa peniaze nato mam ale tak nato potrebujem muza... A to nemám ani vysoke naroky na mužov ani nic.. nebavi ma čakať a už mi aj rodina a znami vravia že už som to prepasla,že kde som bola doteraz..ani neviem prečo to pisem možno len chcem vedieť či je natom niekto podobne.. najmä zo žien

asdfgh

moja byvala ma 32 a jej je najlepse samej, nepotrebuje ani sex ani nic...chodi do prace a plati si podnajom uz 7 rokov...kolkokrat mi vravela, ze kamaratky vacsinou uz maju deti a ona stale nic ale chcela by uz...zeny sa nedaju chapat

Alina6061

tentamten-určite vysoke naroky nemam už som to spominala..mne by stačil uplne priemerny chlap žiaden prachač ani nič podobne.....ale maš pravdu niečo je namne asi zle..možno mam zle vyžarovanie alebo ktovie...usmievava som takmer vždy...a podla mna to maju muži lahšie lebo zbaliť si možu ako chcu...ked som sa pokušala prvy krok spraviť ja, bola som viacmenej na smiech...

kkkkk

Poznám viacero mužov ktorí až do 40tky boli panicovia, u mužov k tomu stačí hanblivosť a plachosť. U žien je to skôr rarita, vždy sa niekto ulakomí aj na tú s prepáčením vyžratú. Možno pôsobíš nedostupne, namyslene a možno máš na mužov naozaj šialené nároky. Tebe stačí dať inzerát, zdarma, muži väčšinou na zoznamkách musia platiť a ešte večer budeš mať desiatky záujemcov. Vytriediš z toho rozumnejších, stretneš sa niektorými, vyberieš si. Máš to úplne ľahké, nemusíš nič, nemusíš cvičiť, budovať kariéru, postaviť dom, mať tisíc koníčkov a záujmov, vedieť variť, pre muža stačí, že si a bude tebou očarený.
P.S. Možno niektorí ako tu ten podomnou resp. na zoznamkách budú na teba pôsobiť divne, budú divne oblečení, zanedbaný chrup atď. to sú tí panicovia, pre nich budeš jedinou kráľovnou, pri tebe nadobudnú sebavedomie, stanú sa z nich pravý muži a ... nikdy ťa neopustia a bude to tá pravá láska.. Väčšinou ženy takých odmietajú a prehliadajú a sadnú na lep niekomu čo má so ženami skúsenosti a stanú sa ďalšou v rade ich nekonečného konkurzu na manželku.

tentamten

Ak chceš môžeš mi dať nejaký svoj kontakt a možno sa ti ozvem... som zúfalec, mám 24 rokov a tiež som nikdy nemal vzťah, a chcel by som..

tentamten

Mužov ktorí majú viac ako 25 je veľa a nikdy žiadnu nemali.. asi všetci viete prečo, to tu ani nemusím rozoberať.

Ale žien takých je veru málo. A áno, je s tebou niečo veľmi zle ak si 27 ešte nikoho nemala. Ak si normálna a dokonca aj chceš vzťah tak potom niečo musí byť veľmi zle lebo zo strany mužov je na ženy neskutočne veľký tlak a väčšina žien má muža aj keď sa ani nesnažia lebo každý samec chce dať svoje gény do nejakej samice...

Pravdepodobne to s tými nárokmi asi nebude tak ako opisuješ :) Ženy sú sami len z troch dôvodov: buď sú extrémne škaredé, buď sami nechcú nikoho alebo majú príliš vysoké nároky na partnera - na teba mi z opisu najviac sedí ten tretí...
Vy ženy to máte neskutočne ľahké tak neplač a padaj si hľadať muža, ešte dnes večer si ho nájdeš!! Si pekná, priemerná baba a o také ako ty je enormný záujem... stačí ak sa nejakého usmeješ a máš chlapa a môžeš si s ním robiť čo chceš... veľa chlapov je zúfalých lebo nemá do čoho pichnúť a kvôli chvíľke rozkoše by spravili všetko... tak zníž svoje nároky a môžeš mať kľudne aj 10 mužov ak chceš!