27 a stále sama

Príspevok v téme: 27 a stále sama
Alina6061

Je to normálne? V 27 a byť celý život bez vztahu?ja viem že vzťahy sú dnes vselijake ale nemať žiadnu skusenost? Niesom škareda(aspoň podľa slov ludi) mám zaluby,prácu do spoločnosti chodím a nielen pracovnej..mam vstupit do klastora? Veď ak to neprislo doteraz tak s najväčšou pravdepodobnosťou nepride.. chcela som aj dieťa peniaze nato mam ale tak nato potrebujem muza... A to nemám ani vysoke naroky na mužov ani nic.. nebavi ma čakať a už mi aj rodina a znami vravia že už som to prepasla,že kde som bola doteraz..ani neviem prečo to pisem možno len chcem vedieť či je natom niekto podobne.. najmä zo žien

Pilcuk

Samozrejme, ženy si nerady priznávajú vek, stárnutie, úbytok krásy a tým aj úbytok záujemcov. Čo sa týka povahy, to je tiež s pribúdajúcimi rokmi horšie. Tie mladšie, krajšie sá aspoň občas usmejú, no tie staršie len zazerajú, pozerajú do zeme, pričom sa im formuje nepekný podbradok...

Dasenka00

alina citit z teba strasnu negativitu. Proste nemas uz 18 tak sa tu pochovavas ako 100 rocna babka. Ja som od teba starsia a citim sa lepsie ako ked som mala 20. Som aj stihlejsia zacala som o seba viac dbat. Nemenila by som svoj vek. Ty si uplne negativne naladena . Ja mat tvoje roky rozmyslam uplne inac a hlavne si uzivam zivota. Nie rozmyslam nad klastorom lebo este nemam decko tak som stratena. Tato negativita na Slovensku je katastrofa. Prave vdaka tomu to 90% slovakov nikdy nikam nedotiahne. Proste sa neustale podcenujeme ako narod a hladame vsade len to negativne.

matejj789

Oukej. Asi to tak bude, ale ja som už od 20tky vyhľadával spoločnosť žien okolo 30tky a myslím, že mi to ostane až do smrti :)

Lavender87

B***a nepiste tu sprostosti! Ved ona ma len 27 rokov! Sportuje, stara sa o seba. Ako viete ako vyzerá? Niektoré 27-čky môžu vyzerať na 40 a niektoré môžu vyzerať kludne aj na 18! Ja mám 31 rokov a vsetci mi tipujú 18! Okolo tridsiatky ma zena najlepsie roky svojho zivota, pretoze uz vie co chce, ma nadhlad a neriesi take hluposti ake riesila v 20-tke. Stale vyzera dobre a pritom to uz ma v hlave zrovnane! Konecne zacina skutocny zivot!

Pilcuk

Ja sa väčšinou stretávam s názormi, že najkrajšie sú žený okolo 20 rokov a potom ako ženy starnú, o svoju krásu prichádzajú. No možno sa najdú aj také, ktoré starnú do krásy a v 80-tke sa môžu zúčastniť na konkurze Miss...

Alina6061

matejj789-tak to určite nie...možno je to individuálne ale vo všeobecnosti platí že dievča je najkrajsie od tých 15 do tých 20 rokoch...proste príroda nepusti...30 ročná žena moze byt pekná keď si na seba nanesie kilo make-upu...lenže to už neje prirodzená krása..čím mladšia tým krajšia..čím staršia tým je to logicky horšie a krásy ubuda...po 25 začínajú prvé vrásky..ja už mam..ver mi nič moc..

matejj789

Pilcuk ja si vážne nemyslím, že má najlepšie roky za sebou. Je to subjektívne, ale podľa mňa je 30 ročná žena oveľa viac atraktívna ako slečna, čo má čerstvo 18.Vzhľad, prístup, sexualita. Všetko je proste na oveľa lepšej úrovni :)

starsiaodteba

no ja sa aj cudujem ze dnes niekto vztah chce. Mam o dost viac rokov ako ty a som sama ale stastna. Ked vidim tie vztahy a manzelstva okolo seba tak je to na plac. Alkohol, nevera, dlzoby a hypoteky a hadky .Fakt poznam asi 1 alebo 2 normalne vztahy. Ostatne je odpad a ludia co sa nejak poskladali zo strachu zo samoty a vobec im to neklape

Sloniecko

ale prestan.. do akeho klastora? To vazne chces chodit cely zivot prezlecena za batmana? Minule som videl mnisku u lekara, vonku bolo cez 30 stupnov, ona naobliekana akoby sla na sibir, dlha hruba sukna, ten dlhy cierny odev, hruba vesta, este pokryvka hlavy. Lialo z nej ako z krhly, totalne bola spotena. To je veru super zivot.