27 a stále sama

Príspevok v téme: 27 a stále sama
Alina6061

Je to normálne? V 27 a byť celý život bez vztahu?ja viem že vzťahy sú dnes vselijake ale nemať žiadnu skusenost? Niesom škareda(aspoň podľa slov ludi) mám zaluby,prácu do spoločnosti chodím a nielen pracovnej..mam vstupit do klastora? Veď ak to neprislo doteraz tak s najväčšou pravdepodobnosťou nepride.. chcela som aj dieťa peniaze nato mam ale tak nato potrebujem muza... A to nemám ani vysoke naroky na mužov ani nic.. nebavi ma čakať a už mi aj rodina a znami vravia že už som to prepasla,že kde som bola doteraz..ani neviem prečo to pisem možno len chcem vedieť či je natom niekto podobne.. najmä zo žien

rasto212

Ahoj, ja som 29 ročný chlap, som milý a dobrý, tiež rozumný a hladám si kamarátku a možno aj nádejnú budúcu ženu :D

Pilcuk

ivobrick - ja o voze, ty o koze. Tu sa bavíme o KRÁSE ako prvej veci, ktorú si neznámy muž na žene všimne ako prvé. A veru, taká svieža 20-tka by mi nezaškodila. Navyše je tam vyššia pravdepodobnosť lepšej kvality genetického materiálu dôležitého pri zakladaní rodiny.

ivobrick

Pilcuk - tebe by som doprial nejaku 14-22r zabu. Aspon by si zistil ze mas pri sebe len decko o ktore sa treba starat. Ved ma najlepsie roky, pracu atd..

Alina6061

Ja viem že to už nepríde ..vstúpila by som do kláštora ale chodim pretekať tak kvôli tomu to asi nebude možné..v každom pripade ďakujem za kazdy nazor

Pilcuk

Načo je dobré takto ženám tlačiť kaleráby do hlavy ? To žene nemôže muž šplechnúť pravdu rovno do očí ? Samozrejme, že v 27 rokoch má najlepšie roky, čo sa týka krasy, atraktivity už za sebou, nemôže sa porovnávať s 18-20 ročnými. Jej "vnútro" si muži ako prvé nevšimnú, ale v prvom rade vzhľad, s ktorým to bude z roka na rok horšie a horšie. Samozrejme, autorka ešte má nejaký ten čas na nájdenie si vzťahu, no ak neodstrani príčinu jej problému, tak aj ten zvyšný čas jej utečie a ostane sama.

ivobrick

Tak chod na zoznamku a s niekym sa zoznam, nie?
A s degesmi nestracaj cas.

Podla toho co pises by som ti typol 50. KEby si nenapisala kolko mas rokov.

Si pekna? A teraz co ako, vies nie kazdemu sa musis pacit.

S tym tvojim pristupom (presne ako tu reagujes na fore) a nulovymi skusenostami.. to budes mat velmi tazke. Na cele tiez nemas napisane - SOM VOLNA CHCES MA? -

Niekde chyba len bude, ale to vies ty presnejsie kde je.

Ja na nejake sprostosti o stasti neverim, ked niekto povie ze nieco pride samo alebo casom moja odpoved nato je rovno chod do ..

matejj789

To je nezmysel, že máš najlepšie roky za sebou. Máš iba 27. Podľa mňa ťa to pekné obdobie ešte len čaká. Žena je najatraktívnejšie okolo 30tky. Si dospelá, pekná, sebavedomá, máš prachy a oveľa viac možností ako keď si mala 20. Neznechucuj si toto obdobie len preto, že si doteraz nikoho nestretla. Ono to príde ani nebudeš vedieť ako.

Alina6061

matejj789- to áno práve preto som už nižšie spomenula že tu nehľadám známosť..ja nesúhlasím s tvrdenim že ženy to majú ľahšie..alebo aspoň určite to neje pravidlo..veľa žien ostalo na ocot..nikde neje napísané že žena nemoze spraviť prvý krok..ja som ho aj spravila ale nič stoho...a osobne si myslim že ak to neprišlo doteraz tak to nepirde teraz už vôbec..najlepšie roky mám za sebou.. a ako som už spominala chodim pretekať a robim dost riskantne veci takže tam sú najlepsie moznosti na zoznamenie..a nič..

matejj789

Niektoré reakcie na tvoj príspevok nedajú čítať. Prosím ťa, hlavne vôbec neber vážne príspevky od partie zúfalcov, ktorí sú celý život aj napriek snahe u žien maximálne neúspešní. Každá druhá téma je o tom, že spoločnosť je skazená a vzťahy nestoja za nič a ako to majú ženy pri vzťahoch jednoduché a muži ťažké. Ja som napríklad chlap a rozhodne nemôžem povedať, že by som mal problém nadviazať vzťah.

Na rozdiel od väčšiny diskutujúcich si nemyslím, že je chyba v tebe. Proste si len nemala šťastie, ale to určite príde. Buď spokojná sama so sebou, usmievaj sa a uvidíš, že to bude všetko v poriadku :)