27 a stále sama

Príspevok v téme: 27 a stále sama
Alina6061

Je to normálne? V 27 a byť celý život bez vztahu?ja viem že vzťahy sú dnes vselijake ale nemať žiadnu skusenost? Niesom škareda(aspoň podľa slov ludi) mám zaluby,prácu do spoločnosti chodím a nielen pracovnej..mam vstupit do klastora? Veď ak to neprislo doteraz tak s najväčšou pravdepodobnosťou nepride.. chcela som aj dieťa peniaze nato mam ale tak nato potrebujem muza... A to nemám ani vysoke naroky na mužov ani nic.. nebavi ma čakať a už mi aj rodina a znami vravia že už som to prepasla,že kde som bola doteraz..ani neviem prečo to pisem možno len chcem vedieť či je natom niekto podobne.. najmä zo žien

dobreuz

Buďte rada, že ste sama, predstavte si, že by ste sa dali do vzťahu s vagabundom alebo s nevšedným... Radšej si užívajte slobodu. To že vám chýba vzťah to z vás hovoria iba hormóny, treba sa riadiť mozgom (rozumom).

Mrauka

Nuz, niekde musi byt chyba. Skus ziskat spatnu vazbu od muzov ako na nich posobis, lebo to, co si myslis ty o sebe, nemusi byt to iste, co si myslia ostatni. Mozno budes prekvapena ako na inych posobis, myslim v realnom zivote, nie cez net. Mozno si nesumerna, muzi vnimaju zenu casto ako celok a ak ich na nej nieco rusi, krici, nezapada do celku ...

Alina6061

Mrauka-Ja vzťah chcem...Nechodim oduta ani niesom žiadna horenoska ani nič podobne...Chodim skoro stale vesela.....Praveže ja zato nemožem že o mna chlapi nejavia zaujem a nechcu po mne vzťah..Rada by som to zmenila ale neviem ako a už je asi aj tak neskoro..Chodim do spoločnosti,za puberty aj počas vyšky som chodila na rôzne diskoteky a nikto nič..Zatial čo ostatne baby si nemali problem najsť vzťah..Vždy som bola ja ta vynimka...Niekedy som sa citila ako odpad..Asi naozaj vstupim do klaštora

Sloniecko-naozaj niesom namyslena ani nemam od chlapa velke očakavania..nemusi to byť žiaden vysokoškolak ani nič podobne,,,pišeš o svojej sesternici..lenže jej chlapi aspon dvorili a ona ich odmietala...ale o mna nezakopol nikto...a to som sa o vzhľad starala aj staram...

Netlačila som ani na pilu ani nič lebo veľa raz som mala obdobie kedy mi bolo samej super...takže ani toto u mna NEPLATILO "pride vo chvili ked to nebudeš čakať"

dobreuz

Na tom byť sám nie je nič nenormálne, ja mám 19, nemal som vzťah a ani ho nehľadám. To len táto súčasná nenormálna spoločnosť nastoľuje nezmyselné pravidlá že každý musí niekoho mať a preto vznikajú zbytočné, tzv. toxické vzťahy...

Mrauka

Chlapci zanuchali vaginku :)) jak muchy na h...
Podla reakcii, si si ani nevsimla zaujem o svoju osobu, alebo ho uplne odignorovala. Si na seba prilis citlivucka, zaoberas sa sama sebou a nikto ti nie je dost dobry. Mozes tvrdit opak, ale z teba to priam krici a mozno si to ani sama neuvedomujes. V 27 rokoch som uz mala par vztahov za sebou. Uz v skolke som mala vztah, lebo ma muzi zaujimali, bolo mi s nimi dobre a rozvijali moju osobnost. Clovek sa rozvija aj vztahmi, pri nich sa vela nauci.
Nechapem, ako nemozete mat vztah. Mna vcera balil pekny, gentlman v obchode pri nakupe. To sa mi stava casto. No ked nevies komunikovat tvarou v tvar, chodis oduta a s nosom do hora, co cakas?

Sloniecko

Alina6061
chlapci nizsie to napisali v podstate tak, ako to je. Pises, ze nie si narocna. Ok, dajme tomu. Ale tymto si toho moc vela nepovedala. Ja mam napriklad sesternicu, ktora si vzdy myslela o sebe, aka je vynimocna. Nie je ziadna kraska, ani postavu nema ukazkovu. Ale sebavedomie mala. Kym mala tak do 25, zaujemcovia boli, len ona vsetkych odbila, lebo na prvom mieste bolo vzdelanie, na druhom kariera a navyse cakala na princa. Ale roky neuprosne plynuli, kariera uz bola zabezpecena, VS ukoncena, ale "princovia" akosi prestali chodit. Teraz je tesne pred styridsiatkou a asi tak pred rokom si uz zrejme v zufalstve nasla jedneho "princa", ktory by 10 rokov dozadu jej idealom vobec nesadol a rychlo ho ustvala a ten ju poziadal o ruku. Nie je to ziaden princ, ani krasavec (mne osobne na vzhlade nezalezi), takze jej namyslenost, pycha a nedotklivost zrejme nevysli tak, ako si naplanovala. Neviem, ci je toto aj tvoj pripad, nenapisala si toho moc vela, ale ak ano- radsej ti radim odhodit pychu. Ziadna zena nie je natolko dokonala, ako si o sebe mysli. Ona o sebe tiez vzdy vyhlasovala, ze nie je narocna, ale jej ciny boli opacne. Viem o jednom, ktory sa jej dvoril, jednoduchy, pracujuci chlap. Ale jej asi nebol dobry, lebo ho viackrat dost surovo odmietla.

Pilcuk

Všetko už bolo spomenuté podo mnou. Neverím, že nie je chyba v tebe, a tým nemyslím napríklad hanblivosť, chudoba ako u mňa, čo som za 49 rokov ešte nezažil bozk, vzťah, pretože nezáujmom zo strany mužov netrpia ani hanblivé, ani chudobné, ani obézne ženy...Už teraz ti tu budú písať záujemcovia, pričom ked rovnakú tému založí muž, tak ho tu ženské idú "zniesť pod čiernú zem", teda hrajú sa na majsterky sveta, pričom ony nemusia ani prstom pohnúť a majú partnera a aby toho nebolo málo, ešte si môžu aj vyberať.

kkkkk

tentamten - áno, pozri, do 5min tu mala jedného vážneho záujemcu čo to myslí dobre.
Neskúsený muž má veľký problém v reáli osloviť neznámu, ide s kožou na trh, v práci resp. inde nemá šancu na zoznámenie, má pár sekúnd vymyslieť niečo čím zaujme, búši mu v krku, v hlave prázdno a ... zase nič. Tak si založí na zoznamke profil, celý deň šperkuje, ďalší deň pozerá "čo sa ponúka", väčšinou sú tam chabé informácie - Som aká som:), bez fotky ... keď už je ten profil fakt mizerný, tak aspoň napíše vtipný koment, ako by si mala vyplniť profil tak aby zaujal ... celý deň vymýšľa vtipné, výstižné a krátke oslovenia/reakcie, večer to spokojný pošle a v kľude ide spať. Na druhý deň ráno nedočkavo pozrie poštu a ... 0 odpovedí, o týždeň stále 0 odpovedí. Keď už sa mu nejakým zázrakom podarí jednu nahovoriť, píše si s ňou aspoň 3-4 týždne, konečne rande!!!, konečne!!!, príde tam celý vyklepaný, hrr ideme na kávu, nevie si vybrať, pri platení rozsype všetky drobné po zemi, zavezie dievčinu domov, tá mu vybehne z auta, žiadna pusa, potom sa už len dozvie, že aký je fajn, ale ona necítila nič ... Takže asi takto sa zoznamuje neskúsený muž, ja som si tým prešiel a bola to tá najťažšia vec v živote.

tentamten

kkk: presne ako píšeš.

Alina: Toto presne hovorí KAŽDÁ žena - že nemá vysoké nároky na mužov. Áno, v tvojom pohľade nie sú vysoké. V tvojom pohľade vnímanie slova "priemerný" je možno niečo iné. Ale ak je to naozaj pravda že nemáš nároky tak potom už to bude len tým, že ty sama necheš, podvedome, lebo máš možno nejaké vytesnené zlé spomienky.. a tu už môže pomôcť jedine psychológ...

Takže zbohom, viac sa k tebe už vyjadrovať nebudem, rob si čo chceš...