27 a stále sama

Príspevok v téme: 27 a stále sama
Alina6061

Je to normálne? V 27 a byť celý život bez vztahu?ja viem že vzťahy sú dnes vselijake ale nemať žiadnu skusenost? Niesom škareda(aspoň podľa slov ludi) mám zaluby,prácu do spoločnosti chodím a nielen pracovnej..mam vstupit do klastora? Veď ak to neprislo doteraz tak s najväčšou pravdepodobnosťou nepride.. chcela som aj dieťa peniaze nato mam ale tak nato potrebujem muza... A to nemám ani vysoke naroky na mužov ani nic.. nebavi ma čakať a už mi aj rodina a znami vravia že už som to prepasla,že kde som bola doteraz..ani neviem prečo to pisem možno len chcem vedieť či je natom niekto podobne.. najmä zo žien

sajmilinka

presne tak, sú ľudia, ktorí by boli radi, ak by boli sami, no nemajú odvahu opustiť ten toxický vzťah, keďže sa boja. takže nie zakaždým je vzťah výhra

juchio

možno si len príliš vyberavá alebo z teba proste vyžaruje niečo, čo moc chlapa neláka, no 27 nie je vôbec ešte nejaký tragický vek, takž isto sa aj na teba usmeje šťastie

Josipe

Odpadska krajina
Súhlasím ináč si neviem vysvetliť ze niektoré ženy ktoré poznám nevyzerajú nič moc, ani povahu nemajú dobrú a ani nie sú ničím zaujímavé a chlapa si aj tak našli. Chlap ak nie je priebojny pekný alebo pri peniazoch tak to ma dosť ťažké.
Vieš nechcem skončiť s nejakým nesprávnym chlapom a to ja už hneď na prvom stretnutí vycítim ze mi tu niečo nehrá. Ale možno fakt preberám.
Ovomaltine No písala som ze som introvert a celkovo mam rada svoj pokoj. Takže keď moji rovesníci chodili po diskotékach, na chaty a koncerty ja som sedela doma lebo sa mi nechcelo. Ale mohla som sa aspoň raz prekonať a ísť. Čiže prišla som o veľa príležitostí na zoznámenie sa. Potom prišla vysoká škola kde som sa trápila 5 rokov s učením takže zas nič. Potom robota kde som sa vyskytla skôr v ženskom kolektíve takže zas žiadna príležitosť. No a ako som spomínala vyskúšala som aj zoznamu a aj cez fórum ale všetko skončilo iba pri prvom stretnutí. A nakoniec sa mi zoznamovanie cez internet úplne znechutilo.

ovomaltine

Josipe, ziadne? tak to skor to je divne, ako to, ze si teraz sama. A ziadny vlak nikomu neusiel, stale je cas na vsetko.

OdpadskaKrajina

Josipe lenže vám ženám stačí iba existovať a máte xy záujemcov... To je tvoj problém, že si ich odpinkala všetkých... Veru už ti vlak uteká :)

Josipe

Som zvädava ci sa u autorky témy niečo zmenilo za tých pár rokov. Ak tu náhodou ešte zablúdis daj vedieť ci sa ti podarilo niekoho nájsť.
A čo sa týka mňa, tiež som v takom veku a žiadne skúsenosti so vzťahmi. Vlastne ja už budem mať koncom leta 28. Už mám aj taky pocit ze mi asi ušiel vlak, niečo som prepasla a nikto ma nemusí presviedčať o opaku. Jednoducho je to tak. Zachviľu budem mat 30 a ja netuším ako sa správať vo vzťahu, aké to je. Ved keby aj náhodou som niekoho nasla tak sa bojím ze si to pokazím tým ze vôbec nebudem vedieť co robiť a tak ma chlap pošle do prdele. Ktorému by sa chcelo zapodievat s 28-rocnou neskusenou ženou a všetko ju učiť. Jednoducho taka je realita. Vyskúšala som už aj zoznamky a takéto zoznamovanie sa cez fóra ale zistila som ze to vôbec nie je pre mňa, dokonca ma to vypisovanie s neznámymi mužmi vyčerpáva a nudí. Koho by bavilo neustále opakovať každému jednému chlapovi aké mam záľuby, odkiaľ som a bla bla bla. No a na druhej strane inú možnosť zoznámiť sa nemám. Keďže som introvert ide zo mňa všetko ako z chlpatej deky a moc von ani nechodím. Okrem toho sa ma asi chlapi boja. Jednoducho som stratený prípad. A momentálne ani nemám čas sa zoznamovať lebo mam také blbé obdobie ze musím riešiť iné veci a na toto mi neostáva energia. Lenže ako dlho toto obdobie bude trvať to neviem a dovtedy mi zas budú plynúť ďalšie roky. Kedy bude čas na lásku. Ja asi ani nechcem rady aj tak mi nič z toho nepomôže. Ved aj tak si za toto môžem sama. Vždy som riešila všetko iné len nie vzťahy a teraz je už neskoro.

bbbbb

pohoda: ona sa ti neozve :D ona sa sem neprišla zoznamovať... najprv napíše ako je sama a ako si nikoho nemôže nájsť, a potom sa jej hneď niekoľko mužov ozve a ona za***ebe že sorry, ale nie...

a ešte si myslí že nemá nároky na mužov, keby nemala také nároky tak už dávno niekoho, očividne je prieberčivá a preto je sama... nech sa utrápi keď je taká sprostá ;)

pohoooda

Ja mám 30 a som muž ... a som na tom podobne..Ked chceš ozvi sa ... dame si rande a možme začať spolu chodiť ..

asdfgh

moja byvalka ma 32 rokov a ona je radsej sama...je to pekna zena a mohla byt mat kazdeho druheho na koho si ukaze ale proste nechce nic riesit a myslim, ze takychto zien je vela