Kontaktne sosovky iba doplnok okuliarov?

miss

Tiež nosím kontaktné šošovky. Ale vždy si ich vyberiem keď už nikam nejdem. Snažím sa ich mať čo najmenej a dám si okuliare, lebo viem že keď ich mám tak očiam to viacej prospeje. Po diske si ich nedám celú nedeľu radšej idem bez k.š. aby si oči oddýchli. Som spokojná s kontaktnými šošovkami a nosím ich len na verejnosti medzi ľudmi. Preto to tak robím lebo si vážim svoje oči. Nikdy by som nešla na chatu bez roztoku a potrebných vecí, treba myslieť na budúcnosť. Dnes vyrábajú veľmi kvalitné šošovky ja používam acuvue oasys na dva týždne.
Ale oči sú len jedni. A vedci radšej vymyslia atómovú bombu než niečo prospešné pre ľudí ako napriklad nové oči. A verte v dnešnej dobe by sa to dalo, len nikomu "nezáleží" na blahe druhých.

cwrbka

sosovky nosim uz asi osem rokov od rana do vecera, niekedy aj na noc, ked sa inak neda, mam kamosku, co ked ide na vikend niekam na chatu, neberie si ani obal, ani roztok, nevyberie si ich ako je vikend dlhy, co je sice blbost podla mna, ale je ziva a zdrava a nema problemy (zatial..:))

janulec

Sosovky nosim 8 rokov ako hlavnu pomocku na dobre videnie. Okuliare su oproti tomu ako nebo a zem...Vobec ich necitim v oku a znasam vyborne- mala som ich v oku 26 hodin pri cestovani do usa a som ok.