Kontaktne sosovky iba doplnok okuliarov?

Alli

ahojte ak niekto nakupujete z e-shopu - sosovky-kontaktne sk - prikladam kupon na zlavu 1% na celý nakup

kupon: DCPY08YR7O73

ja ho na seba pouzit nemozem a kamosky sosovky nenosia tak ak niekomu posluzi tak budem rada.

Pa

dedy

mam Acuvue Oasys with Hydraclear ,dvojtyzdnove mne osobne vyhovuju :-) a zistila som, ze na prave oko mam namiesto -10,5 "len" -10, a lave mam -8,5 i okuliare i sosovky

majka.s ako sa ti dari so sosovkami? daj vediet :-)

dedy

mam Acuvue Advance with Hydraclear ,dvojtyzdnove mne osobne vyhovuju :-) a zistila som, ze na prave oko mam namiesto -10,5 "len" -10, a lave mam -8,5 i okuliare i sosovky

majka.s ako sa ti dari so sosovkami? daj vediet :-)

age44

ja nosim kš aj ked som chora ... viem, ze by bolo lepsie ich vtedy nenosit, ale dobre si umyvam ruky pri manipulacii s nimi. neviem si predstavit, ze by som zrazu prisla do prace v okuliaroch len preto, ze mam chripku. ked lezim doma, tak je to jasne, sosovky su mi nanic.

dedy

mne sa toci ked mam kš a dam si okuliare, tak to trva dost dlho

doktorka mi povedala, ze ked som chora tak ich nemam nosit, robite to i vy?

age44

ja prave naopak, ked si po okuliaroch nasadim sosovky, toci sa mi hlava, nerozumiem tomu, chcem sa opytat opticky pri najblizsej kontrole. v okuliaroch mam totiz o dost silnejsie dioptrie, sosovky mam este so starou dioptriou, budem musiet zvysit - a tak by bolo logicke, ze by sa mi mala tocit hlava, ked prejdem zo sosoviek na okuliare - ale je to naopak. a tak to riesim tak, ze hned rano si nasadim sosovky, aby som nestriedala...