Vyhodili ma z domu

Príspevok v téme: Vyhodili ma z domu
Huuuha

Dobrý deň.
Mám 19 rokov a dnes ma rodičia vyhodili z domu, pretože ma vyhodili zo strednej školy. Mám silné depresie, samovražedné myšlienky už 3 roky a stále sa to zhoršuje. Nemohla som ďalej pokračovať, pretože ma tam aj šikanovali. Rodičia moje problémy nechápu, vidia len školu. Hovorila som im, že som tam nevládala chodiť, no vypočula som si len strašný krik a potom ma vyhodili. Povedali mi, že som ich sklamala.

Nemám kam ísť. Priateľov nemám a príbuzní ma neprichília. Takže som na ulici, bez bývania, so 600 eurami, bez práce a s psychikou na dne.
Rozmýšľala som aj o samovražde, ale bojím sa, že by ma po nej čakalo niečo ešte horšie.
Neviem, čo robiť. V kuse plačem, nadávam na seba, prečo musím byť taká, aká som.

Chcem žiť pokojný život, niekde v zahraničí (USA, Austrália), no to by som musela byť superžena.
Už fakt neviem.

Defcon

Len tak pre nic za nic sa zo skoly nevyhadzuje. Ani z domu ta nevyhodia ak si normalne dievca a kvoli niecomu ta vykopnu zo skoly.
Taketo nieco, ze vykopnut zo skoly a tiez z domu si si niecim zasluzila. Vola sa to karma.
Ak sa nechces sklonit pred rodicmi a zmenit sa, a mas vek nad 18, tak chod do pracovnej agentury a postav sa za pas do automobilky. Ak mas pod 18, chod na socialku a vyplac sa im. Strcia ta do nejakeho ustavu a pockas tam do 18stky.
Takze.....chod za rodicmi a odpros ich na kolenach. Lebo spadnut na dno je lahke, ale postavit sa svetu a uznat, ze rodicia mali pravdu, je tazke.

Huuuha

Rozum1 - Som z východu.

Cliattsi - Kde v prírode ? Bojím sa, že ma niečo zožerie a mám fóbiu z hmyzu. A teraz je to najhoršie, lebo všade sú včely, osy, čmeliaky, sršne, ovady.
Rada by som si splnila sen (šla bývať do Ameriky), no cez Work and Travel ísť nemôžem, lebo nechodím na výšku a na čierno tam byť nechcem. Chcem po tej krajine chodiť slobodne.
A pochybujem, že by som si tu na Slovensku zarobila tou podradnou prácou, ani by som nedostala ponuku v USA pracovať.

Cliattsi

No ne iem, čo presne by som asi ja robil, ale mohla by si vyskúšať nejakú robotu, kde stčí len zákla. vzdelanie. Ja som mal stredne tazku depresiu a dost podobne co ty. Prezil som to nejako, aj ked v praci som sa citil o nicom.

A kedze nema.skoro nic, a chcela by si nieco usetrit,.dalo by sa prespat teraz aj niekde v prirode, aby si neminala na.ubytovnu,.ktora ti zozerie dalsie peniaze.