Vyhodili ma z domu

Príspevok v téme: Vyhodili ma z domu
Huuuha

Dobrý deň.
Mám 19 rokov a dnes ma rodičia vyhodili z domu, pretože ma vyhodili zo strednej školy. Mám silné depresie, samovražedné myšlienky už 3 roky a stále sa to zhoršuje. Nemohla som ďalej pokračovať, pretože ma tam aj šikanovali. Rodičia moje problémy nechápu, vidia len školu. Hovorila som im, že som tam nevládala chodiť, no vypočula som si len strašný krik a potom ma vyhodili. Povedali mi, že som ich sklamala.

Nemám kam ísť. Priateľov nemám a príbuzní ma neprichília. Takže som na ulici, bez bývania, so 600 eurami, bez práce a s psychikou na dne.
Rozmýšľala som aj o samovražde, ale bojím sa, že by ma po nej čakalo niečo ešte horšie.
Neviem, čo robiť. V kuse plačem, nadávam na seba, prečo musím byť taká, aká som.

Chcem žiť pokojný život, niekde v zahraničí (USA, Austrália), no to by som musela byť superžena.
Už fakt neviem.

prezyyvka

Pravda, na západe tu je práce dosť. Okolie Galanta-Sereď je veľmi veľa logistických skladov a je tam veľmi veľa roboty i bez školy.

Rozum1

Huuuha cesta vedie urcite smerom na zapad, tu sa zamestnas skor, zarobis o nieco viac ako na vychode. Pozeraj na nete, hladaj, praca sa da najst, dnes zavolas a zajtra uz mozes pracovat. Hladaj skusaj neboj sa. Kym este mas nejaky financny zaklad ze vies vycestovat, ze vies dajme tomu vyplatit ubytovnu, ked dojdu peniaze to bude velmi tazke. Neodkladaj to hned zajtra obvolaj inzeraty posli zivotopisy a sadaj na vlak.

Just_ajoke

Tak ti treba, chýbala ti štipka zodpovednosti a teraz si jej dostala až až. To, že máš depresie neznamená, že máš sebe a rodičom zničiť život z nedbanlivosti.

Huuuha

Zatial som si prácu nenašla. Ani v hoteli, v ktorom som bola ubytovaná, nikoho nepotrebovali. Ešte jednu noc v tom hoteli prespím.

Rozmýšľam, že pôjdem niekde ďalej. Na stred alebo západ. Nebolo by tam lepšie ?

Luppi

Ked vies anglinu, tak s pracou problem mat nebudes. Mozno aj pracu recepcnej by si ziskala.
Nemcinu preto, lebo niekedy vedie cesta k snom nie priamo, ale obklukou. Zacat v hoteli na Slovensku, potom mozno Rakusko a neskor aj Amerika. Na Ameriku musis byt silna, drza a sebavedoma, aby si sa uchytila a presadila.
Znamy sa v Amerike vypracoval z umyvaca riadu na manazera hotela. Vsetko sa da a nic v zivote nie je nemozne, ak nechces vsetko hned, ale dokazes na sebe a svojich snoch pracovat.

Omen si pravnik?