Prvý bozk vo vyššom veku.

Príspevok v téme: Prvý bozk vo vyššom veku.
Pilcuk

Už asi mesiac sa stretávam s jednou ženou, spoznali sme sa cez zoznámku. Zajtra sa máme stretnúť a tu nastáva problém. Obávam sa, že dôjde k situácií, kedy budem nútený iniciovať bozk. Problém je, že to bude môj prvý bozk, kedže som ešte nemal vzťah. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby som nemal 48 rokov. Ked výjdem s pravdou von po tom, čo "pokazím" náš prvý bozk, obávam sa, že o ňu prídem, že ju vystraším tým, že som ešte nezažil bozk (aj to ostatné samozrejme). Ako sa mám zachovať, ked k tomu príde ? Ako by ste vy - ženy reagovali na to, že muž po 40-tke sa ešte nebozkával ? Ďakujem za každú serióznu radu.

Pilcuk

Vyrastal som a celý život žijem s matkou, otca som nikdy nepoznal. Matka nikdy nebola veľmi prísna, ale vždy som si ju vážil. Mám k nej silný citový vzťah, a to sa niektorým nepáči, resp. je mi to smiešne.

Piculik

Kurňa, tu nejde o to či máš alebo nemáš skúsenosti, jej je to srdečne jedno. Ona hľadá muža, samostatného, nie príťaž. Veľký problém bude keď sa dozvie, že si celý život prežil pri mame. Na to si vymysli silný a dobrý príbeh. Predpokladám, že si mal na veľmi zlých rodičov, autoritársky typ - ty nemáš názor, ponižovali ťa atď. a doteraz si sa z toho nespamätal. Zabaľ to tak, aby z teba vyšlo ako si sa silno staral o maminu, variť, prať, v záhrade a neviem čo ešte, ale je to už na teba veľa, chýba ti vďak a je načase sa osamostatniť ...

Snailovnik

Podla mna jej NIC nevrav. Nech si mysli ze si nesikovny radsej nez uplne bez skusenosti. Podla mna to vacsinu ludi odplasi keby si im povedal ze si nemal este s nikym blizky fyzicky kontakt. Mozno raz ked sa to dobre vyvynie sa jej zdover s pravdou ale to uz ked by to bolo vsetko ok, uz by ta dobre poznala a vztah bol riadne rozbehnuty. Keby doslo na sex raz, a budes dreveny radsej jej povedz ze to je uz roky od tvojho posledneho, to pochopi... Aspon Ja by som takto jednal keby som bol v tvojej situacii. Urcite ti Tu kopa ludi napise ako je to krasne a ze oni by si to cenili na tebe keby boli ta dotycna. Sanca ze ona zdiela rovnake nazory je kamo asi tak tenka jak moja dovera v slovensku vladu.
Kazdopadne velmi drzim palce, viem ta pochopi. Snad vam to vyjde

panna52

Ja by sa pobozkat asi iba nechala, ak by sa mi dotycny pacil, cize radsej nic neiniciovat. Dnes je predsa kopa zien ovela aktivnejsich v tomto nez muzi, netreba sa nechat 2krat prosit, ak to druha strana nemysli uprimne, ci sympatie nie su vzajomne.

Bororo

Laco - dobrá rada nad zlato. Na rande príď na vlaku, 5 min pred príchodom si daj do guráže pár štamprlíkov becherovky, na pozdrav jej vlep mokrú pusu a dones bukrétu, tým nič nepokazíš. Úspech garantovaný!!!

Pilcuk

Ani kolegovia mi neveria...Rovnako ako ich, ani tu nebudem nikoho presviedčať o opaku. Naopak dúfam, že moja možno budúca partnerka nezistí, že som bez akýchkoľvek skúseností.

Kontr0lor

Podľa odpovedí je toto určite fake téma, z príspevkov je jasné že sa jedná o niekoho mladého kto si robí srandu. Posledné príspevky to potvrdili. Človek by musel mať demenciu aby si za 48 rokov nevšimol ako sa podľa spoločenskej koncepcie zoznamuje :) Je to len provokácia :)

Pilcuk

human, predstav si že ideš na nejaké prvé stretnutie s mužom a on sa k tebe priblíži a pobozká ťa nečakane, čo by si robil/a ? Letela by facka ?

Možno je neskoro, no aj ja chcem mať vedľa seba druhú polovičku, niekoho, kto ma bude doma čakať po práci...

natalia-7

k tomu čo napísal ivobrick by som ešte dodala, že ak pusa na líce pri zoznamovaní tak by mala byť len "akože"... ako keď sa kedysi žene dával bozk na ruku. tiež sa nemali pery spojiť s rukou, ale len cmuk a vytvorenie dojmu bozku... aspoň moje vnímanie...