Ľudia, ktorí nikdy nemali partnera/ku

Príspevok v téme: Ľudia, ktorí nikdy nemali partnera/ku
ccleaner24

Táto otázka by mala byť spravodlivo rozdelená na chlapcov a dievčatá ("Ľudia"), ale keďže väčšinou tento problém platí na chalpcov, tak sa pýtam hlavne ich... nevidel som ešte babu, ktorá by v 20 rokoch bola panna...

Ste ten prípad vy, ale poznáte niekoho, kto má viac ako 20 rokov a stále nemal vzťah ani sex a stále sa tomu človeku nedarí? Ako sa tým ten človek vysporiadava?

Mne to už fakt lezie na hlavu, mám 22. nikdy som nemal sex... všetky baby ktoré poznám sú už zadané a tie nezadané ma nechcú... u ma to fakt štve a začína mi to liezť na mozog
Čo mám robiť? Keď sa mi nedarí a nie a nie a nie a nie a nie a nie si nikoho nájsť...
Skúšal som už všetko, skúšal som aj tú známu osvedčenú radu "Nehľadaj a nájdeš"... venoval som sa sám sebe, chodil som medzi ľudí len pre zábavu a nie pre zoznámenie...

Či už sa snažím alebo nesnažím, výsledok je vždy rovnaký....
Preto sa pýtam, ako sa ľudia ktorí toto utrpenie musia zažívať s tým vyrovnávajú? Ako sa mám preprogamovať aby mi nevadilo že nemám sex a partnerku? Čo mám robiť? Skúšal som všetko, mám hobby, mám veľa záujmov s kotrými sa snažím vyplniť čas, ale aj tak to na mňa vždy doľahne a je mi totálne na nič a nechcem ani žiť a všetko sa mi zdá zbytočné a bez zmyslu....

A nie, nechcem to riešiť alkoholom, fetom ani podobnými vecami, pretože viem, že to by mi prinieslo len chvíľkové upokojenie, ale potom by bol môj život zdevastovaný už úplne. Som na tenkej hrane, mám rád alkohol, rád si vypijem a bojím sa aby mi raz nepreskočilo a neuchýlil sa k alkoholu ako prostriedku utíšenia mojich zlých psychických stavov plnúcich z absencie sexuálneho/vzťahového života....

Prečo to vlastne tak je? Prečo nikoho nemám, šak som normálny chalan ako každý iný. Dovolil by som si tvrdiť, že aj lepší než priemer. Tak kde je chyba? Som obeť štatistiky? Neušlo sa na mňa? A ak hej tak ako sa s tým zmieriť sakra ? :((((

Colver

Je to tazke ked na teba spolocnost tlaci, vsade okolo seba to vidis a casual sex uz nie je ani z daleka taboo. Ja osobne mam 24 a nemal som doposial ziaden vztah. U mna to je vsak ale trocha inak. Je pravda, ze aj ja som uz par krat premyslal nad tym, ake by to bolo mat pri sebe blizku osobu opacneho pohlavia, ale to, ze som nikdy nemal sex, alebo ze nie som tak skuseni ako ini vo vztahoch mi vyslovene neprekaza. Som introvert a preferujem, ked som sam, nez v nejakej skupine ludi a socializovat sa mi staci raz, maximalne dva krat do mesiaca. Chapem, ze musi byt frustrujuce byt stale odmietany aj po tolkych pokusoch, hlavne ked sa dakto vyslovene snazi. Ja moc skusenosti s tymto nemam, lebo nezvyknem len tak nahodone oslovovat ludi a znamych nemam a k tomu som dost komplikovana osoba ( hraniciace s mizantropiou ) a sanca najst niekoho, kto by mi sadol, je velmi miziva a to vzhlad do toho skoro vobec neratam. Niektore tie prispevky a videa mi pridu byt smiesne. Ako keby ludia hladali pricinu svojho zlyhania vsade inde len nie v sebe. Ani ja nie som top model a milionar, ale to neznamena, ze keby som tuzil len a len po vztahu, ze by som sa k nejakemu aj nedohrabal. Treba sa na vec pozriet realne a neocakavat, ze budete mat nejaku modelku, ktora je aj panna ma vysoky socialny status a k tomu je aj bohata. To ze to vidite v telke, na nete, u kamosov neznamena, ze sa to musi stat aj vam.

SklamanyZoZien

Tak svoju fotku tu zase vycapovat nebudem, ale ako som pisal mam velku hlavu, vysoke celo a okuliare. Nenasiel som zatial vela dievcat, ktorym by sa toto pacilo. Podla niektorych udajne vyzeram mudro (pocul som to od nich nepriamo) ale to sa prejavovalo akurat tak v tom, ze odo mna na vysokej chceli pomoct s ulohami, nie ze by ma chceli na vztah. Ale kludne sem daj priklady znamych osobnosti ake sa tebe pacia, to by zase zaujimalo mna :D

Aliss

Sklamany, ale ja netvrdim, ze na tvari nezalezi :) Ja tvrdim, ze ked som bola nepristupna zoznamovaniu sa a davaniu do reci s ludmi, bocili odo mna, aj ked som uchvatne krasne krasna :D (tu krasu myslim ironicky). Ale odkedy som pristupna tymto veciam, oslovuju ma. Oslovuju ma stari, skaredi, tucni, beznohi a neviem este aki ludia :D Ak sa bavime o vybere partnera, ano, aj vyzor je dolezity. To nikto netvrdi, ze nie. Ale pokial si pamatam, rec bola o oslovovani ludi :) Neviem ako vyzeras, fakt by som sa rada na teba pozrela. Mne sa napriklad odjakziva pacili ini muzi, nie taki ako vacsine zien. Aj by som ti dala nejake priklady zo znamych osobnosti :D Tym chcem povedat jedno - ak sa mne pacia muzi, ktori su v ociach vacsiny zien skaredi, tak sa najde zena, v ktorej ociach budes pekny :)

SklamanyZoZien

Ivobrick: ja mam presne tu Wimp lebku. Mam velku hlavu a vysoke celo. Sice nemam az tak stiahnutu celust, alebo velky nos, ale lebku ano. Uz na strednej sa mi z toho smiali a ziadne dievca ma nechcelo. Dnes je to to iste, ked si dam fotku na zoznamku tak dievcatam sa nepacim. Raz som skusal experiment a dal som si fotky nejakeho modela na zoznamku. Reakcie boli presne opacne. To vidno aj v tom druhom videu ako dievcata nielenze odpisuju, ale same sa ponukaju. Takze tak, zijeme vo svete povrchnosti, kde vzhlad a vyzor rozhoduje.

Lilith316: ja som panic a chcel by som pannu, no neviem či vobec niekedy niekoho nájdem, nieto ešte pannu. Uvažoval som vždy podobne ako ty, že možno niekedy stretnem zaujímavu osobu, s ktorou si budem rozumieť. Zatiaľ sa tak nestalo, tak skúšam ďalej.

NeznamyTHM1986

Lilith316: No napr. ja by som nejakú staru pannu (za predpokladu, žeby som si snou rozumel po ľudskej stránke) určite nikde neposlal :)

Lilith316

no ja som sice dievca, ale mam skoro 25 a som panna a nemala som ani vztah.. uvazovala som v style ze nebudem s niekym len silou mocou aby som s niekym bola a pritom ho ani nemam rada a ani som s nikym nechcela ist na jednu noc.. no a dopadla som ako stara panna a poviem ti pravdu, ze sa s tym vyrovnat neviem... ale uz sa snazim nejako vyrovnat s tym, ze aj keby som moc niekoho chcela, budem musiet uz ostat sama, pretoze keby potencionalny zistil ze som stara panna tak by ma poslal kade lahsie a ak by aj nie, hanbila by som sa ako cert...

ivobrick

A na konci videa je napisane co s tym mozes urobit.
Aj tak neverim ze prezentovany kus na videu sa podoba niekomu co sa tu stazujete. Alebo daj fotku a nech posudia zeny :P

SklamanyZoZien

Aliss pozri si toto video: www.youtube.com
alebo toto:
www.youtube.com

Tam máš presne popisane akí muzi sa zenam pacia a akí nie. Vsetko je len o tvari a vyzore. Ziadne vyzarovanie na tom nic nezmeni.