GS Mamavit al. Femibion ?

BJ_2

nedavajte na slovensku farmakologicku mafiu a lekarov. Oni odporucaju, za co im platia, je to nechutny biznis. Je to genocida na ludoch, vy ste pre nich len stado, z ktoreho maju zisk.
lebo im predavaju neucinne a potencionalne nebezpecne doplnky, ako femibion. A tahaju z nich neskutocne prachy. Niesu to ani lekari srdcom a dusou. Spravny lekar nedava na prachy, a nerobi reklamu sviniam.
Kazdy spravny lekar by doporucoval two-per-day, nie nejaky femibion. Uz z toho vidno, ze im na ludoch nezalezi, ale na peniazoch.

BJ_2

Aikido, samozrejme ze existuje. uz som to tu niekolko krat pisal, ze femibion je podvrh na ludoch. Nekupuj ani jedny z tychto, je to predrazene asi tak 5 nasobne, aku to ma realnu cenu.

Pozri si two-per-day od life extension. Je to 100x lepsi multas, a jeho branie, ked beres jednu tabletku (co staci), je okolo 4 eura za mesiac. A mozes si porovnat co tam vsetko je:

www.lifeextensioneurope.com

Ak by si chcela objednavat, urcite objednaj cez iherb. Postovne daj akoze local post, a malo by to byt do 4 eur. Ak bude objednavka do 22 eur, na colnici nezaplatis ani DPH, ani clo. Druha moznost je objednat aj 2-3 balenia, ale to uz budes platit 20% DPH.
Ale zase pocitaj, ze za nejakych 35 eur, mas dve balenie a to mas na 8 mesiacov (2x 120 tabletiek = 8x30 dni)

Aikido

Kocky, viete poradit aj ucinne vitaminy ine ako Femibion? Pomaly koncim 1.trimester, tie co mam uz nie su urcene na druhy, tak som muza poslala do lekarne. Doniesol Femibion, ok, ale pri cene 25/mesacne balenie som skoro skolabovala. To sa fakt nic lacnejšie, ale pritom ucinne nenajde? Verim, ze ano. Poradte. Dakujem.

matitima

janulienočka, ja sa teda teším s tebou :) nevieš si ani predstaviť aká som rada, že si urobila takýto posun a myslím, že nie som sama, čo sa z tohot eší, asi aj tvoja polovička musí mať doma radosť, nie?
áno ako píšeš, iné množstvo vitamínov je potrebné pred a počas tehu alebo teda aj po pôrode, to je treba mať na pamäti :)

hirta

áno, niektoré ženy majú s tým problém, ale práve preto napriklad femibion obsahuje metafolin a s tým nemáme problém už žiadna :)
v takom prípade sa kyselina vstrebe presne tak ako naše telo potrebuje :)

BJ_2

Odpoved je, ani jeden. Lebo odmieta vidiet, ze tieto pripravky skodia istemu poctu pacientov, ktori nevedia premienat kyselinu listovu. Tym padom pachaju genocidu na ludoch, a to kvoli peniazom. Neverte lekarom, ani slovo.

hirta

mon12ika lekár nemá mať prečo problém komunikovať s nami o takýchto veciach, predsa on je ten na koho sa môžeme obrátiť, keď máme nejaké problémy, najmä keď ide o tehotenstvo :)

janulienocka2

Áno pre mňa je to veľký posun - som rada, že som sa k tomu odhodlala. Že som sa o tom s ním pozhovárala, že mi vysvetlil aké účinky majú vitamíny, prečo ich je treba a tiež v akom množstve a tiež som sa dozvedela aj to, že iné množstvo vitamínov je potrebné pri snažení a iné keď je žena tehotná :)

matitima

super správička, vidíš pre niekoho to je nič o niečom takomto sa rozprávať, ale pre teba je to evidentne veľký krok vpred, z ktorého sa ja s tebou teda teším a podporujem ťa! je to o tom, že aj lekár ti vie poradiť a pomôcť len v prípade, že mu povieš o tom, čo ťa trápi, čo plánuješ :)