GS Mamavit al. Femibion ?

matitima

celkom sa ti čudujem, že to piješ, ja by som niečo také do seba teda nedostala, mne je lepšie dať si jednu tabletu a vec vybavená :)

Bambulienka25

Ahojte baby

Tie čo pijete sunar gravimilk neviete náhodou či ten prášok sa môže aj v mlieku rozmiešať alebo je možné len vo vode rozpustiť?

Momentálne pijem malinovú len by som bola zvedavá či by nechutila s mliekom lepšie

Ďakujem

mon12ika

Hirta prečo práve takýto doplnok? Čo viem je ich už veľa v lekárni je na tento spôsob doplnkov mnoho, neviem či by som sa vedela dnes rozhodnúť aký zvoliť ani prečo.
Keď som ja bola tehotná tak som tieto veci neriešila, ale asi som urobila aj chybu keďže malá sa narodila a bola ozaj maličká :(

hirta

rozosmialo ma to, že veľké tablety, mám s Femibionom skúsenosť a podľa mňa je lepšie brať tabletky, to si dáš prehltneš a vybavená vec, vitamíny sú na ceste tam kde je to potrebné :) mne sa táto forma vitamínov pozdáva oveľa viac, ale tak každý podľa svojho to plne chápem :)

matitima

dagmar dobré je pozerať na zloženie, aby doplnok obsahoval vitamíny, ktoré sú potrebné, ktoré potrebuješ, ktoré môžu prospieť aj tebe a aj tvojmu dieťatku alebo teda pri snažení ak sa snažíte :)

Shaylinka

Tuky, glukoza, sol v tbl mas len vit a mineraly a su v kt je aj omega 3, dpa a dha a to je cennejsie akp tie tuky a cukry

Shaylinka

A este nieco tbl su ovela vyhodnejsie pretoze v nich nieje cukor a ppzri kolko cukru je v sunari. Tak sa ani necudujem ze tehotne maju vysoky cukor!

Shaylinka

Jessica tie tbl nie uz az take velke aby ich nebolo mozne ich prehltnut. Ja beriem uz roky kazdy vecer este väcsie tbl su ur ite 1,5 cm dlhe. Vy niektore zeny uz jacite kvoli malickostiam

jessica19566

Skús sunar gravimilk drink, je to zase trochu iná forma príjmu vitamínov a minerálov, a za mňa určite príjemnejšia ako pojedanie veľkých tabletiek ;-)