GS Mamavit al. Femibion ?

marioneta

/BJ_2/ je pravda, ze ceny tych doplnkov su rozne, no osobne by ma nenapadlo riadit sa cenou a riesit co kolko stoji, kde sa da alebo neda usetrit, podla mna ta cena by nemala byt smerodajna :O

BJ_2

katarina22- ano, slobodnu vola mas vzdy, to ti nikto nemoze upriet.
Ale, ked ti da niekto lepsiu moznost, a dokaze, ze plytvas peniazmi, alebo si poskodzujes zdravie, a ty to kupis aj tak, tak to sa vola hlupost.

katarina22

Noelinka má pravdu v tom, že každá si kúpime to, čo sa nám zdá najvýhodnejšie, aj po stránke zloženia, aj po cenovej. A je len na nás ako sa rozhodneme, čo bude pre nás prioritou :)

Noelinka

A vibec co trepes o 3x30 valeni naco mi su 3 balenia ked my staci 1 vyjdem s tym aj 2 mesiace?
Ty to fakt nemas v hlave ok

Noelinka

Samozrejme ze uzivanie doplnku mozem uz po mesiaci uzivania cítiť alebo mozno vidieť výsledok. Mam to lekarom po odbere krvi potvrdene.

BJ_2

Noelinka - prepac za skomolenie mena.
Ako vies, ze Ti pomohol? Multivitamin nemozes citit behom par mesiacov.

A pozrel som na cenu, ked kupis 3x30 balenie, takze vychadza za 12 euro/mesiac.

Obsahuje aj DHA a EPA, aj ked EPA takmer neobsahuje.

I tak, obsahuje kyselinu listovu. Zlu formu B12. Male mnozstva B-cok. Tie ostatne mineraly tam tiez niesu bohvie co. Oproti tomu co som dal obsahuje zinok v zlej forme, ktora ma mizernu vstrebatelnost (oxid zinocnaty).

Cize trvam na tom, ze ide o predrazeny, nizko-kvalitny multivitamin, s obsahom DHA, ktory je v kapsule. Cize lepsia moznost je skupit ten moj, a k tomu nejake DHA/EPA, ktore ale nedoporucujem, kedze som hlavne u zien zastanca premienat si DHA/EPA z ALA.

A nerozculuj sa. Nereagovala si na moje argumenty, hlavne co hovoris na kyselinu listovu a Quatrefolic. A Life Extension nieje pochybna firma. Prave naopak, zahranicne firmy, co predavaju doplnky, maju take prisne kontroly, lebo ich chce farmaceuticky priemysel co najviac potlacit, kedze mu konkuruju, ze aby presli kontroly, musia sa poriadne snazit, ich doplnky su kvalitnejsie nez tie na slovensku.

Noelinka

Bj a prosím ta kde sa sťažujem? Ved ja som ti písala ze gs Mamavit nam pomohol.

Ty musíš mat nejake komplexy daj si nejake prirodne bio na psychiku a mozog utesujuce lieky

Noelinka

Bj naic sa spravne moj nick pisat

+

Choď na psychiatriu ty su dusevne chorý s tebou sa ani dirigovať neda amen

BJ_2

neolinka - lieka sa do zachoda splachovat nesmu? A co to co ti odchadza v moci? To ti nedochadza, ze takmer vsetko co do seba das, vyjde v moci. A to ti uz nevadi, ze tie lieciva koncia v pode, a dostavaju sa do rastlin, tym kolobehom? Tak sa zamysli, ci vam tam vo farmakologii nevymyvaju mozog. Vsetky tie antibiotika co sa splachuju cez moc do zachodovej vody, niekde koncia a kumuluju sa.

Uz len preto treba brat radsej naturalne veci a vitaminy preventivne, aby sa potom neskor nemuseli brat antibiotika a ine chemicke lieky. Lebo predpokladam, ze ked odchadzaju do vody vitaminy skupiny B z nejakeho multivitaminu, tak to tak neskodi, ako rezidua antibiotik, popripade inych krkolomnych chemickych zlucenin, ktorymi vas ta farma krmi.

Ja som napriklad nemal antibiotikum 10 rokov, ani nic chemicke. A to som si sam musel liecit tazke zdravotne problemy, lebo medicina mi vobec nepomohla, tak som to cele odriekol. Takze viem, ze sa da kompletne bez liekov, len cisto alternativne a prirodne.

Este jedna vec, tym ze si studovala farmakologiu, tak o doplnkoch automaticky nevies vsetko. To ti nedoslo, ze ti tam masiruju mozog a zamerne zatajuju urcite informacie? Aby ten biznis cely fungoval? Co taka kyselina listova a mutacia genu MTHFR. To ta tam naucili? Ze femibion obsahuje kyselinu listovu, ktora urcitej casti ludi skodi, lebo maju MTHFR mutaciu. A ze uz davno existuje folat 4-tej generacie, ktory je automaticky aktivovany, a telo ho nemusi premienat a plytvat methylovymi skupinami? Keby ta to tam ucili, uz davno by lekari predpisovali Quatrefolic, ved uz je na trhu roky rokuce. Aj to ti povedali, ze synteticka kyselina listova je az 7x menej ucinna, ako aktivny folat? Cize este aj financne sa to viac oplati, aj ked je Quatrefolic az 3x drahsi od kyseliny listovej, i tak sa oplati pouzivat Quatrefolic. Preco teda dalej pouzivaju synteticku kyselinu listovu? A za tie pripravky si uctuju nehorazne prachy. A hlavne na slovensku. Necudo, ze sa stazujes.

A este pre Aikido -
Tak si porovnaj, co obsahuje multivitamin, co som Ti doporucil oproti tym lacnym. Nakonci najdes zlozenie. A to platis v priemere 4 eura/ mesacne, staci brat 1 tabletku (tie mnostva su na 2- akoze serving size, ale to sa mi zda privela, staci brat 1 tabletku)
www.lifeextension.com