GS Mamavit al. Femibion ?

janulienocka2

Už som sa aj ja o tom bavila s mojim gynekológom a úplne otvorene, až som bola z toho prekvapená, že som mu dokázala o tom rozprávať, pýtať sa ho na takéto veci, lebo normálne s tým mám tak trošken problém :/

matitima

prečo myslíš, že by mal problém? nebude mať, toto sú normálne veci, o ktorých sa s lekárom môžeš rozprávať, môžeš sa ho pýtať, veď od toho tam je :) keď som ja toto riešila, tak som sa rozhodla pre Femibion a tiež som potom šla ku gyn tak som sa pýtala, čo si o tom myslí, či som si zvolila fajn doplnok, či má zloženie také ako je potrebné :) a dal mi za pravdu, čo ma potešilo :)

mon12ika

Hirta čiže nemal problém nejako s tým, že otvorene sa o plánovaní rozprávať, poskytnúť ti taký iný pohľad aj na vitamíny aj celkovo na tehotenstvo hej?

hirta

janulienočka áno to som dostala od gyn :)
myslím, že áno, predsa len je to tvoj lekár, ktorého zaujíma to v akej fáze si, či všetko ide ako má alebo sú nejaké problémy, preto je dobré sa podľa môjho názoru s ním o tom porozprávať :)

matitima

v čom je problém? neviem nemám to rada také veci, také nápoje, to nie je pre mňa :)
pre mňa je lepšie, rýchlejšie a vhodnejšie si dať jednu kapsulu, ktorá obsahuje všetky potrebné vitamíny a je všetko jak má byť :P

janulienocka2

Tiež sa tomu čudujem, že všetko to preberať s gynekológom, ale asi je to dôležité a asi to ani nie je nič na hanbu alebo tak :) Stále nad tým premýšľam :)

mon12ika

Ďakujem, že si mi napísala a ďakujem aj za fotku, potešila. Čiže ak tomu správne chápem tak aj užívanie tohto si preberala s ním aby aj on mal prehľad v tom, čo užívaš, čo dávaš telu a či tým spôsobom bude mať dieťa všecko potrebné, jo?

janulienocka2

Takýto letáčik si dostala u gynekológa, myslíš, že je potrebné preberať hneď od začiatku to, ak sa žena chce snažiť o dieťa?
Doposiaľ sa mi to zdalo také zvláštne aby o niečom takomto som mu hovorila, keď ešte len sa chceme začať snažiť :-/

Bambulienka25

Matitima preco v com je problem? Chuti vyborne a su tam vsetky vitaminy a mineraly ktore su vo femibione ci v inom doplnku

hirta

prečo práve? prvýkrát som sa o ňom dozvedela od môjho gyn, keď mi dal takýto lístoček, vtedy som si viac začala zisťovať, viac sa zaujímať o to aké vitamíny sú prospešné aj prečo :) rozprávala som sa o tom aj s gynekológom a na základe toho som sa rozhodla práve pre tento doplnok :)
vitamíny prispievajú k správnemu rastu, tak je to možné, ak ti nejaké vitamíny chýbali, aj keď teraz je zbytočné nad tým sa zamýšľať, ale tak aspoň do budúcna budeš vedieť, čo nezanedbať :)