GS Mamavit al. Femibion ?

Aikido

No ja sa prave na tie doplnky chcem opytat na najblizsej poradni, ze ci to je vobec potrebne brat s vynimkou toho 1.trimestra. Lebo mam priatelku ktora brala iba listovku v 1.trimestri a teraz si da sem-tam horcik, ziadne femibiony a dieta je zdrave.

evicka085

noelinka.. preto je dobré takéto veci preberať s lekármi, ktorí poznajú zdravotný stav.. ktorí vedia čo a ako.. čo je možné, vhodné a čo naopak nie je, čo by mohlo nejaké problémy spôsobiť..

Noelinka

A co sa tyka rng zial raz mi poradil nesoravne on mi poradil ohľadom mojej DG jeden produkt kt vobec nesmiem kvoli silnym kontraindikaciam keby som to bola urobila by som uz dnes tu nebola ;) takze treba aj zvazit DG a lieky kt na danu dg berieš a nielen zo vzduchu alebo zo zaludka radit ako to u mna robil rng

Noelinka

Neboj sa ja o doplnkoch viem dost a kvoli jednej mojej diagnoze ked chcem nieco kupit vzdy sa poradim s mojim Dr kt potom pozrie ci ma alebo nema kontraindikacie s mojimi liekmi a potom my bud da zelenu alebo cervenu

BJ_2

Ono pokial nevies o doplnkoch dost, je ich rizikove kupovat odhocikadial. aj z lekarne, aj zo stranok alternativnej liecby. Preto su cenny taky ludia ako bol RNG, co sa tym zaoberal cez 15 rokov.
Bohuzial ten uz zomrel. Treba napisat knihu o tom a velmi dobru. Lebo tych chyb, co ludia robia je privela. Alebo aspon stranky, nejake.

Noelinka

Ja len oreto sa pytam lebo mam niekolko DG a mam odskúšane uz X prípravkov a vzdy mi pomohli mam naor aj s imunitou problém som brala doplnok kt nestoji vela ale dobra znacka a mi pomohol dat imunitu do poriadku to viem podla vyskedkov kedze chodim kazde 3 m a krv

BJ_2

Ano, pred rokmi, kym som sa zacal zaoberat touto temou hlbsie, som kupoval iba odtial. Teraz viem, ze to boli vyplytvane peniaze, a krutim hlavou nad svojou nevedomostou.
Inak z lekarne som nieco kupil. Silymarin Generica som kupoval z lekarne, aby si nepovedala. Predcim zdrazel, tak sa tam oplatil kupovat. Ale to je snad jedina svetla vynimka, ktoru som nasiel.

BJ_2

Aha, zaujimave, ze slovaci uprednostnia polske maslo, ktore je o 10 centov lacnejsie, a ma nizsiu kvalitu, vsakze? Tak je to s kvalitou a cenami. A to som cital v nejednom prieskume, ze vacsinou rozhoduje cena (a to sa jedna casto o 10% rozdiely)... ale... u doplnkov, kde je rozdiel v cene 500%, to zrazu neplati? Ze? Nevola sa to opat hlupost? Ved u multivitaminu je rozdiel 12 eur, a to ide o jednu jedinu tabletku, ktoru jes denne, a spravi to 12 eur za mesiac. A zrazu: To uz riesit netreba. Zaujimave...