GS Mamavit al. Femibion ?

Noelinka

Bj2
Ps ja som si vobec nevybrala draho a lekari mi vobec nic neporadili takze sa nemusis obavat a to si presne ty ten kt dava zle info. Ja som nikde nepísala ze doplnok bol drahy a ze nepomohol. Ukaz mi kde o tom píšem? Zamysli sa nad sebou! Mudrlant

Noelinka

Bj2 kazda zena si vyberie ten vitamin kt jej sedi kt si moze dovolit. Ja by som tiez nekupila tie vitamíny kt tu propagujes lebo nepoznam. A ked nepoznam ten prípravok tak samozrejme si ho nekupim skade tade.
Mam za sebou studium farmakologie tak viem podla coho treba vyberat doplnky a ty ako muz urcite nevies povedat cinti pomôže pomohlo ten ci ten doplnok. Ja ako zena viem tu dat sem svoju skúsenosť a kedze gs mamavit nas posunul voored som zato aj vdacna. Ked ty to nemas odskusane tak podla mna na takýchto miestach v takýchto forach nemas co hľadať. Tak ci tak kazda sa rozhodne po svojom a nie po tebe

Noelinka

Aikido ja momentálne beriem jamieson prenatal predtým som brala gs Mamavit. Vdaka gs mamavit sme sa posunuli vopred. Kukni sinceny na dr.max som ich kupovala v tej lekárni

Aikido

Tak aby som teda opatovne prispela do temy. Tiez si myslim, ze Femibion je jednoducho predrazeny. Na poradni mi dali do ruky nejake brozurky o tehotenstve, jasne, ze polka z toho je reklama, ale ked som si nahmatkovo vygooglila ine vitaminy, tak sa cena pohybovala okolo 10-11e. Napisala som sem hlavne preto, lebo som chcela vediet skusenosti inych mamiciek, viem, ze z niektorych vitaminov moze byt tazko od zaludka.
Porovnala som si zlozenie Femibionu s tymi vitaminmi, co mam teraz, a bola som sklamana - uplne to iste a to moje vitaminy stali par drobnych. Takze hoci pochybujem ze BJ ako muz bral niekedy nejake doplnky pre tehotne, suhlasim s nim, ze vacsina doplnkov je pravdepodobne predrazena. Pre mna je ekonomicka stranka dolezita pretoze som na dlhodobej PN a asi si viete predstavit vysku "podpory" zo SP.

BJ_2

Ta cena je premrstena, vobec to nema hodnotu vacsiu ako 2-3 eura mesacne. Nie 25. Treba sa jednoznacne postavit tomuto orabovavaniu. Necudujem sa, ze aikido sa stazuje. Preto som navrhol lepsie riesenie, aj dobre multivitaminy sa daju zohnat okolo 4 eur za mesiac.
Zvysnych 21 mozes investovat napriklad do dalsich super doplnkov.

Vam nevadi, ze takto plytvate peniazmi? A este ju v tom podporuj a smej sa. Splachuejs do kosa 21 eur mesacne, to je cely femibion.
A vela slovakov je coraz viac chudobnych, makaju za minimalky, tak sa necuduj, ze sa im nechce platit 25 eur mesacne za jeden nanic multivitamin.

hirta

aikido akože lacnejšiu variantu? osobne neviem lebo mám skúsenosti len s týmto doplnkom, ale osobne mi nevadí tá cena, lebo viem, že beriem kvalitné vitamíny, ktoré dieťa potrebuje :)

BJ_2

Jakze furt? Ved ked ich furt predavaju... nic sa nemeni, stale propaguju tie zle.
A pisat ze ti to pomohlo (ako to mozes vediet? Multivitamin nieje citit, jedine ze by si si robila nejake chemicke rozbory), ked tam mas potencionalne skodlive latky. Ako synteticku kyselinu listovu? tak to predpisovat, je to drahe a potencionalne skodlive, take multivitaminy treba zaslapat a vyliat do zachoda. Ten moj, co som doporucil je ale dobry a lacnejsi. Splachne femibion a mamavit do zachoda, s prehladom.

Tak tu do mna prosim ta neskac, ked jej radim spravne, opravnene a dobre. Nemozem za to, ze ty si si nechala vymasirovat hlavu lekarmi a vybrala si si zle a draho. Veru, priznat si chybu, a omyl, je tazke, ale nemusis skakat do mojej rady, ked je lepsia.

Noelinka

Aikido

Ja som brala GS mamavit a musím povedat ze mi pomohol a momentálne beriem jamieson prenatal a cenovo su lepsie ako femibion