Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Mam sa vzdať šoferovania ?

Príspevok v téme: Mam sa vzdať šoferovania ?
Prosteidiot

Anj neviem ako zacat. Mam 19, autoskolu som spravila v júli. Všetko chapem ohľadom vozidla, proste ako to funguje a tak. Ale keď to mam použiť v praxi tak hotová katastrofa. Šoferujem casto a dlho a vždy sa len zhoršujem. Robím blbosti avsak nikdy nikoho neohrozim, na to si davam pozor. Medzi tie blbosti patrí, že mi trvá rozbehnuť auto, proste vacsinou zdržujem tych za mnou, nedajboze keď mi skape čo sa deje často. Potom parkovanie. Obcas zaparkujem perfektne no vacsinou je to hrôza. Raz som zaparkovala tak ze som nemala potuchy ako vyjst, tak som musela poprosit okoliduceho cloveka. Dalej ze zaradim iny stupen, autom trhne, to sa ale nedej casto a proste taketo blbosti. Kazdeho len zdrzujem.

~
Teraz idem na to čo sa mi stalo dnes a neskutocne sa hanbím. Stáli sme sa semafóre a ja som zacala zmetkovat ked som videla kolko je tam krixovatiek, semaforov, viacero ciest. Na toto niesom zvyknuta. V autoskole sme chodili do mesta notmalne lenze tam su skoro vsetky krizovatky riešené kruhačmi a ziadne trojité cesty ani nič. Chcela som sa len previezt no nevedela som že som zašla do takej zóny. Chytil ma hrozný strach, no stáli sme teda na cervenej, ja som boka druhá a jednoduchi z toho stachu som sa otočila, lenže to otočenie mi nevydalo tak som narazila do obrubníku, mierne poskriabané auto a potom som ufujazdila kade lahše. Citim sa za to blbo. Čakám od vas nadavky a negativne komenty.. ja som sa len potrebovala vyrozpravat. Nikdt som sa za volantom nebala az do teraz

Defcon

Sjuzi, preco 5 rokov ? Lebo zakerne zmije sa zo zaciatku vedia pretvarovat, potom svatba. Potom dieta. Potom prava tvar, skor ksicht. Vydrzal som to s ohladom na syna par rokov, ale ta zmija si moje ustupky interpretovala ako moje slabosstvo a svoje vyhry. Takze prisiel rozvod. Teraz dolieza a ja sa s nou hram a drzim ju pod krkom kvoli peniazom. Lebo sa jej nechce pracovat a vyzivne 350 eur jej samozrejme nestaci . Zialbohu pre nu, mam slusny plat, ale omnoho slusnejsie diety , vreckove a fond na reprezentaciu. Teraz som v Barcelone, aktualne je 18* a slnecno.

Prosteidiot

Samozrejme, príspevky som prečítala všetky a ďakujem za povzbudzujúce slová :) a čo sa týka motorky, tak to by bola samovražda :D

Krisssi- no tak to máš blbé :D ale tak raz sa na tom zasmeješ, veď si neurobila nič životu nebezpečné a šoféri nech si aj počkajú trocha :D
Ja to chcem riešiť automatom.

A diki aj ostatným, hlavne aj kamionistom. Tým nezávidim teda.
A sorry za preklepy v hlavnom príspevku, bolo to písané na rýchlo.

Ps: hádať sa neoplatí, čoskoro budú všetky komenty istotne vymazané.

kiwi

Pocuvajte vy dve, mate nieco k teme? Zatial tu tliachate o sprostostiach, ale k autorkinmu prispevku ste nedali nic.

Rada_neznamej

Nechajte ju tak, viete co sa hovori, rozculovanie je pomsta na vlastnom zdravi za cudziu sprostost. Chudera autorka temy, ta ked to tu otvori, dostane porazku. Jaj Boze preco si nenadelil kazdemu narovnako aspon rozumu, aky by bol ten svet krajsi a jednoduchsi :D

kiwi

Ehmo, chod do Nemecka a rataj si na prstekoch, kolko kamionov prejde v pravom pruhu a kolko v ostatnych. Uz sa viac nemozem znizit na tvoju intelektualnu podprahovu hranicu, aby si to pochopil.