Mam sa vzdať šoferovania ?

Príspevok v téme: Mam sa vzdať šoferovania ?
Prosteidiot

Anj neviem ako zacat. Mam 19, autoskolu som spravila v júli. Všetko chapem ohľadom vozidla, proste ako to funguje a tak. Ale keď to mam použiť v praxi tak hotová katastrofa. Šoferujem casto a dlho a vždy sa len zhoršujem. Robím blbosti avsak nikdy nikoho neohrozim, na to si davam pozor. Medzi tie blbosti patrí, že mi trvá rozbehnuť auto, proste vacsinou zdržujem tych za mnou, nedajboze keď mi skape čo sa deje často. Potom parkovanie. Obcas zaparkujem perfektne no vacsinou je to hrôza. Raz som zaparkovala tak ze som nemala potuchy ako vyjst, tak som musela poprosit okoliduceho cloveka. Dalej ze zaradim iny stupen, autom trhne, to sa ale nedej casto a proste taketo blbosti. Kazdeho len zdrzujem.

~
Teraz idem na to čo sa mi stalo dnes a neskutocne sa hanbím. Stáli sme sa semafóre a ja som zacala zmetkovat ked som videla kolko je tam krixovatiek, semaforov, viacero ciest. Na toto niesom zvyknuta. V autoskole sme chodili do mesta notmalne lenze tam su skoro vsetky krizovatky riešené kruhačmi a ziadne trojité cesty ani nič. Chcela som sa len previezt no nevedela som že som zašla do takej zóny. Chytil ma hrozný strach, no stáli sme teda na cervenej, ja som boka druhá a jednoduchi z toho stachu som sa otočila, lenže to otočenie mi nevydalo tak som narazila do obrubníku, mierne poskriabané auto a potom som ufujazdila kade lahše. Citim sa za to blbo. Čakám od vas nadavky a negativne komenty.. ja som sa len potrebovala vyrozpravat. Nikdt som sa za volantom nebala az do teraz

sjuzi2

To je tak ked je niekto pekný ale v hlave nič nemá :) očividne veľké kozy niesú všetko.
Moja tema tu je "Nemusím sa vyzliekať na preventívnej prehliadke?"

Ako obvinit ma ze som mala chalana teploša tak tym si to zabila :D nie nemala som a keby nahodou mám tak co narobím, pošlem ho preč a neriešim :D

Reagujem tu preto aby ste sa s kiwi uz nehadali. Nemá to cenu.

Rada_neznamej

Vidis, sprostych ludi si hned kazdy zapamata a slusnych len ti slusni, ktori nemaju cas na urazanie inych ako ty. Mozno mas po 40, ale rozum na urovni psychiatrickej pacientky z oddelenia paranoje a agresivity. Kazdy vidi ze si zacala prva utocit ty. Len co tu na fore kazis vzduch.

Rapido

Kiwi, kazdym prispevkom sa snazis ostatnych diskutujucich presvedcit, aka si vypatlana. V mojom pripade sa ti to podarilo .
Citat tvojho postu : "Jezis, vypatlani kreteni a ked mozu jazdit len v pravom pruhu, to nie je vyhradeny pruh?"
Vyhradeny pruh a prikazany pruh nie je to iste. Vo vyhradenom pruhu pre kamiony mozu byt len kamiony. V prikazanom pruhu musia byt kamiony a mozu v nom byt ine vozidla, podla uvazenia vodicov.
A potom to na nasich cestach ma vyzerat ako, ked plus minus 45 rocna vodicka si pletie taketo samozrejme a jednoznacne pojmy. Vidiet ta kiwi na krizovatke, tak to musi byt groteska. -))))))))))

sjuzi2

Ja na toto forum chodim citat temy uz pekne dlho :D
No konecne ta moj osobný zivot nezaujima. To som chcela docieliť, ahoj :)

sjuzi2

A že ja som hlupa. Ja tu aspon nenadavam. Ja som podla kiwi hlupa lebo nechcem ist gynekologovi. Vsetky noje kamaratky v mojom veku tak este neboli. Dve maju 30+ a neboli tam. Nechapem naco som tu vobec pisala ze tam nepojdem. Ja proti tebe nič nemám ale musis si uvedomit ze toto je kazdeho osobna vec. Polovica ludí nechodí ani len zubarovi a myslim ze to je horšie. Hlúpi su tak tí co fajcia lebo si pritahuju choroby rozneho druhu a skodia ostatnym. Tym ze ja nepojdem na gyndu tym neublizim nikomu len sebe. V zivote som spravila vela hlupych veci no ja za ne dokazem niest nasledky

kiwi

Jezis, vypatlani kreteni a ked mozu jazdit len v pravom pruhu, to nie je vyhradeny pruh?

14 som mala tak pred 3 desatrociami, FB nepouzivam.
Viete makovy prd, ale mudri sa robite jak salomunovo ho*no.

Rapido

Boze, nehadajte sa kvoli "vypatlanej 14stke", ktorej zivot zacina aj konci na fuckbooku a sialenom lajkovani. Ta vagina asi myslela useky, kde je zakaz predbiehania pre nakladaky. Ine ma nic nenapada. Alebo je uz tak zblbla z internetu a virtualnej reality, ze sa jej miesaju sny a realita. Kiwi, musis sa zmierit s neprijemnou realitou, ze pokial si chces kupovat veci z dovozu, tak tie kamiony na ceste zostanu. Ak ich chces dostat z cesty, tak zacni od seba. Nekupuj nic dovozove. Vsetko si vyrob sama, alebo dopestuj.
Zeleznica v sk je uz teraz preplnena a nema prekladiska. Zvasty politikov v preddovolenkovom obdobi ako sa pripravuju plany dostat kamiony z nasich ciest su len opilecke blaboly. Sama vidis, v akom tempe sa robia dialnice. -))))) a na nejaky rozvoj zeleznice mozes rovno zabudnut. E