Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Mam sa vzdať šoferovania ?

Príspevok v téme: Mam sa vzdať šoferovania ?
Prosteidiot

Anj neviem ako zacat. Mam 19, autoskolu som spravila v júli. Všetko chapem ohľadom vozidla, proste ako to funguje a tak. Ale keď to mam použiť v praxi tak hotová katastrofa. Šoferujem casto a dlho a vždy sa len zhoršujem. Robím blbosti avsak nikdy nikoho neohrozim, na to si davam pozor. Medzi tie blbosti patrí, že mi trvá rozbehnuť auto, proste vacsinou zdržujem tych za mnou, nedajboze keď mi skape čo sa deje často. Potom parkovanie. Obcas zaparkujem perfektne no vacsinou je to hrôza. Raz som zaparkovala tak ze som nemala potuchy ako vyjst, tak som musela poprosit okoliduceho cloveka. Dalej ze zaradim iny stupen, autom trhne, to sa ale nedej casto a proste taketo blbosti. Kazdeho len zdrzujem.

~
Teraz idem na to čo sa mi stalo dnes a neskutocne sa hanbím. Stáli sme sa semafóre a ja som zacala zmetkovat ked som videla kolko je tam krixovatiek, semaforov, viacero ciest. Na toto niesom zvyknuta. V autoskole sme chodili do mesta notmalne lenze tam su skoro vsetky krizovatky riešené kruhačmi a ziadne trojité cesty ani nič. Chcela som sa len previezt no nevedela som že som zašla do takej zóny. Chytil ma hrozný strach, no stáli sme teda na cervenej, ja som boka druhá a jednoduchi z toho stachu som sa otočila, lenže to otočenie mi nevydalo tak som narazila do obrubníku, mierne poskriabané auto a potom som ufujazdila kade lahše. Citim sa za to blbo. Čakám od vas nadavky a negativne komenty.. ja som sa len potrebovala vyrozpravat. Nikdt som sa za volantom nebala az do teraz

Rapido

Defcon, slovaci, cesi, francuzi a madari su odpad europy, co sa tyka vodicskych schopnosti a tolerancie. Najlepsie sa mi jazdi nemecko, dansko a spanielsko.
Pred dvoma rokmi robil cesmad prieskum a pytal sa ludi za ako dobrych soferov sa povazuju. 85% chlapov vo veku 18 az 28 sa povazuju za nadpriemernych vodicov bez ohladu na to ,ci vobec vlastnia auto a teda si za volant sadnu az ked im to auto niekto pozicia.
Potom mi to moze byt na smiech ako kdekto picuje na kamionistov. Pripada mi to ako hulakanie opiteho cigana z osady, ze on je najmudrejsi.
Tuto nejake dievca fnukalo, ze na nu trubil nejaky kamion a tlacil sa na nu. Taketo veci sa mi stavaju denne zo strany osobakov a casto aj horsie. Aj najhorsi zazitok mam zo Slovenska. Nejaky hlupak v Bratislave ma predbehol a dupol na brzdu aj ked vpredu nic nemal. Typicky kkt. Lenze precenil to a ja som ho hodil do zvodidiel a skoncil omotany na zabradli. V aute mal priatelku a jej dieta. Dieta skoncilo v nemocnici s trvalymi nasledkami. Nastastie mam za celnym sklom kameru a policajti ju vzali ako dokaz. Chalan skoncil ako vodic a este celil trestnemu stihaniu za vseobecne ohrozenie, lebo som viezol ADR.
Vodici osobnych aut si vobec neuvedomuju, ze nalozeny kamion ma 40 ton a je neohrabany.

Defcon

Rapido, ked si scestovany, prezrad uroven nasich vodicov v porovnani s inymi statmi unie. Ja osobne dost jazdim a na slovensko sa vraciam s nervozitou, lebo jazdit po nemecku, alebo UK je trosku o inom co sa tyka schopnosti vodicov osobnych aut.

Rapido

Kiwi, aby sa naklad z ciest dostal nazad na vlaky je nemozne. Kolko mas na slovensku funkcnych a velkych vlakovych prekladisk ? Jedno, v ciernej nad tysou.potom je obrovsky terminal wietcont vo Viedni. Otvaraju sa velke priemyselne parky, do ktoreho z nich vedie vlakova pripojka ? Nula bodov. Navyse ,v case just in time nie je vlakova doprava mozna. Nalozit na kamion, previezt na prekladisko, vlak, na druhom prekladisku nech caka dalsi kamion.....-))))
Jazdenie kamionistov stylom kkt na entu je samostatna kapitola. Maju ju na svedomi 3 aspekty.
1- mlady vodic. V kamione musis mat prax aspon 4-5 rokov aby si sa umravnil a naucil zodpovednosti zq inych
2-nahananie na hranu zo strany sefov a spediciek.
3- chrapanie inspektoratu prace. Su iste zakony, ktorymi sa profi vodici musia riadit ohladne doby jazdenia a prestavok a na ich dodrziavanie dba inspektorat prace. Na slovensku je vsak nefunkcny a vysledok je spiaci vodic ,ktory za tym sedi 20 hodin v kuse. V nemecku, francuzsku a podobne ak by prichytili kamion8stu pri niecom takom, tak by firma chytila pol mega pokuty a nqbuduce by to neskusala. U nas dostane vodic pokutu 100 eur, ktore mu firma zaplati. A porusuje sa dalej. Inspektorat presne vie o firmach ktore to robia, z najvqcsich je to napr STD Donivo. Ale nezakroci, preco ? Preco nas taka institucia nechrani ? Naco tu potom je ? Potom sa u nas zvesela jazdi na dve karty, bez karty, s vypnutym tacho.
Osobne by som na slovensko kvoli tomu nesiel jazdit. Je to na grc.

kiwi

Suhlas s Jaxom.
Skola smyku by mala byt povinna v kazdej autoskole, minimalne si to vyskusaju, ake je to dostat sa do smyku, lebo prave vtedy sa clovek zlakne a podvedome stupi na brzdu, co je uplne zle.
Skoda, ze je to take drahe.

Kamionisti jazdia uplne otrasne. U nas uz casto zrazili chodcov, 50 v obci mu nic nehovori, raz sa v meste takto na mna kreten lepil, trubil, blikal ako kkot, tak som stiahla okno a ukazujem mu, ze 50 tka, ked nepozna predpisy. To su typicke priklady arogantnych vodicov, ktori si o sebe myslia, ze su perfektni vodici a nic ich neprekvapi a to sa kazdu chvilu vykotia na dialnici.
Najradsej by som tie kamiony z cesty dostala uplne. Zlate casy, ked jazdili vo velkom vlaky, ovela menej nehod bolo, aj lepsie cesty.

Rapido

Jax, chodca som nastastie este nezrazil, chodci maju prirodzeny respekt pred kamionom.-)
Co sa tyka ukazok a par vyskusani smyku.....imho zbytocna vec, lebo ked sa dostanes naozaj do smyku, tak je neskoro nieco riesit pre 99% vodicov. V strese a rychlosti zareagujes zle. Lepsie by tie skoly a skolenia robili, keby ucili predvidavosti a ako sa tomu smyku vyhnut. Vies kde je najviac zimnych karambolov zapricinenych ladom a namrazou na ceste ? Tipoval si okolie mostov ? Zle . Na vyjazdoch z dialnice. Dialnicu posypu, ale na vyjazd sa vykaslu. Pri mostoch si ludia davaju bacha, ale ked schadzas z dialnice natankovat, tak si pozor nedavas.

Jax

Ale no, skola smyku ucite nie je vyhadzovanie penazi. Prave naopak. Naucia ta teoriu a ukazu prax veci, ktore bezny vodic vidi len v tv a ked ich zazije v premavke koncia zle.
Podla tvojej logiky by aj skola parasutizmu alebo potapania bola na nic...
Mimochodom uci sa tam aj vyhybanie prekazke v smyku a vyhybanie vo vysokych rychlostiach. V osobaku to ide ovela lepsie ako v kamione takze tu zver ci chodca netreba vzdy zrazit...

Rapido

Kiwi, never tomu. To mozno plati pre sviatocnych vodicov, ale nie pre profesionalov. Na ceste dokazem podvedome predvidat vsetky rizika. Od zveri, cez deti, spadnuty strom, olej v zakrute az po auto v protismere. Ide o to, ze typov prekazok na ceste je pomerne male mnozstvo . Bud prekazka lezi, alebo sa hybe, potom musim vyhodnotit najmenej nebezpecne riesenie pre mna, prilnavost a nakoniec riesenie s co najmensou skodou.
Napr vyskoci zver na cestu. Dam nohu z plynu a zablikam. Nebrzdim, nehukam, nevyhybam sa. Nebrzdim preto, lebo neviem co je za mnou a nepoznam okamzitu adheziu, nehukam preto aby sa zver nezlakla, a nevyhybam sa preto, lebo kamion je nepriatel uhybnych manevrov. Vysledok ? Zviera tazko zranene, rozbite plechy. Ziadny plac. Zavolam policajtov a sefa.
Tych typov prekazok je naozaj malo a staci ti par vzorov spravania sa. Lenze ten vzor spravania musis mat v sebe v podvedomi. Preto je skola smykov a podobne skoly vyhadzovanie penazi. Oni ti sice ukazu co a ako, ale ked sa za pol roka dostanes do tej situacie, tak si ani nespomenies.

kiwi

Ja ta chapem ako to myslis, ale aj tak si myslim, ze pokojne na rovnaku situaciu moze zareagovat rozne, lebo okolnosti ... napr.unava, choroba, mysli na nieco ine, nesustredi sa, je rozhodena atd.
To ako zareagujes na nieco, co ta prekvapi sa neda natrenovat.
Moze sa to praxou snazit co najviac eliminovat.
Ono nebezpecne je aj to, ked si clovek mysli, ze je pripraveny na vsetko a prilis sebaisty.

Aliss

Jasne, ze to nejde 100%, ale cim clovek toho viac zazije, tym lepsie vie zareagovat. Ano, aj tuna pan kamionista pise, ze tiez urobil vela chyb, ale je vysoko pravdepodobne, ze to ci urobil kedysi na zaciatku, uz dnes neurobi. Nikdy si nemozes nacvicit, co urobis ked ti v behne do cesty zver alebo v protismere vbehne do tvojej drahy auto. Ale cim viac skusenosti, tym lepsia reakcia. Najhorsie je reagovat v strese a panike....Si myslim a to co zazivam mi to potvrdzuje tiez. Klop klop klop na drevo :)