Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Mam sa vzdať šoferovania ?

Príspevok v téme: Mam sa vzdať šoferovania ?
Prosteidiot

Anj neviem ako zacat. Mam 19, autoskolu som spravila v júli. Všetko chapem ohľadom vozidla, proste ako to funguje a tak. Ale keď to mam použiť v praxi tak hotová katastrofa. Šoferujem casto a dlho a vždy sa len zhoršujem. Robím blbosti avsak nikdy nikoho neohrozim, na to si davam pozor. Medzi tie blbosti patrí, že mi trvá rozbehnuť auto, proste vacsinou zdržujem tych za mnou, nedajboze keď mi skape čo sa deje často. Potom parkovanie. Obcas zaparkujem perfektne no vacsinou je to hrôza. Raz som zaparkovala tak ze som nemala potuchy ako vyjst, tak som musela poprosit okoliduceho cloveka. Dalej ze zaradim iny stupen, autom trhne, to sa ale nedej casto a proste taketo blbosti. Kazdeho len zdrzujem.

~
Teraz idem na to čo sa mi stalo dnes a neskutocne sa hanbím. Stáli sme sa semafóre a ja som zacala zmetkovat ked som videla kolko je tam krixovatiek, semaforov, viacero ciest. Na toto niesom zvyknuta. V autoskole sme chodili do mesta notmalne lenze tam su skoro vsetky krizovatky riešené kruhačmi a ziadne trojité cesty ani nič. Chcela som sa len previezt no nevedela som že som zašla do takej zóny. Chytil ma hrozný strach, no stáli sme teda na cervenej, ja som boka druhá a jednoduchi z toho stachu som sa otočila, lenže to otočenie mi nevydalo tak som narazila do obrubníku, mierne poskriabané auto a potom som ufujazdila kade lahše. Citim sa za to blbo. Čakám od vas nadavky a negativne komenty.. ja som sa len potrebovala vyrozpravat. Nikdt som sa za volantom nebala az do teraz

Fullhd

Defcon.Kamionisti to maju tazke a hlavne v tedy ak chyba tolerancia.Vela krat sa stava ze kazdy kamion jazdi inou rychlostou.Jeden ide 90 km /h.Druhy ide o 3 km/h rychlejsie a uz sa obieha.Cisterna ide vzdy najpomalsie tomu nerozumiem vobec:D...naj. su trojprudove dialnice....

Defcon

Fullhd, asi musime najst pre kiwi ten vyhradeny pruh, aby nevyslo najavo, ze je vypatlana 14stka.....mozno niekde vo fabrike hadam je ten jej vysnivany kamionisticky pruh......
Mam prejazdenu uplne celu europu, ale s vyhradenymi pruhmi som sa stretol len parkrat a to boli pruhy pre autobusy a taxiky. Kamiony maju smolu.

Defcon

Kiwi, ja mam nemecko prejazdene osobnym autom krizom krazom a milionkrat, ale jazdny pruh vyhradeny pre nakladnu dopravu som tiez nevidel, takze tu nefabuluj o veciach o ktorych evidentne nic nevies. Kde ppresne su tie vyhradene pruhy pre kamiony ? Teda ,ak si si ich nevymyslela.
Ak sa ta buracka stala tak ako rapido pisal, t.j. ze ho osobak chcel vyblokovat, tak stojim za rapidom. Ani ja by som nesiel do rizika vlastnej ujmy, ked viem, ze situaciu sposobil umyselne druhy sofer. Radsej nech zomrie vinnik ako obet.
Co sa tyka rozbijania ciest nakladnou dopravou, ano, ale zas platia cestnu dan a ta je dost vysoka aby tie cesty boli pozlatene.
A co sa tyka poznamky o roznasani pohlavnej choroby....to ti akosi usla nit myslienok.

fullhd

ziadne vyhradene pruhy pre kamiony v de su neni.....kamiony idu 90 km/h v pravom pruhu.Osobne auta ktore idu od 90 km/h do priblizne 150 km/h jazdia zvacsa v strednom pruhu a uplne na lavo jazdia auta ktore to kalia tak 190 km / h....ti ktory to mastia tak sa nikde nezaradaju proste su len v lavo....v dvoj prudovej dialnici je to horsie pre auta ktore nechcu ist za kamionom 90 km / h ale chcu ist rychlejsie ale nechcu ist moc rychlo alebo nemaju auto ktore dokaze zniest nadpriemerne rychlosti..ono je rozdiel ked idete 200 km/h priblizne pol hodinu a je rozdiel ked idete takto aj 3 hodiny...v tedy sa stava ze brzdia auta ktore idu o dost rychlejsie...

fullhd

Jazdis pohode ale akurat stresujes.Potom je to este horsie.Skus niekedy v noci ist na tesco parkovisko ked tam nikto neni a skus si parkovanie,rozbiehanie atd....v noci ked tam nebude ani jedneho auta....pripadne napis mail poradim...ja jazdim v de aj dialnice ....ale nie som kamionista len tu zijem...

kiwi

No ak si taky nevidel ani na dialnici, tak si v Nemecku zrejme nikdy nebol.
Ty si priklad arogantneho kktka. Vytlacis auto z cesty, kde dieta ma dozivotne nasledky, este sa s tym aj chvalis na nete.
Take kkta stretnut na ceste je uzas. Vsetky cesty ste znicili, zabili x zivotov, pohlavne pliagy roznasate. Grc.

Rapido

A nikto nikdy o takom jazdnom pruhu nehovoril....no nic, skus sa nabuduce zapojit do diskusie radsej na temu nejakych kremikov. -))))

Rapido

Kiwi, len dement si mysli, ze v nemecku su vyhradene jazdne pruhy pre kamiony...... kde si na taku myslienku prislo, dieta ? Naposledy som bol v nemecku pred tyzdnom a nic som tam take nevidel.

posera050

ty sa aspoň odvážiš ísť sama. Ja sama do auta ani nenastúpim, a pri tom viem ovládať to vozidlo. len som proste posera. Takže nie si na tom až tak zle :) ..
A už ked si v nekakej takej situácii skús to rozdýchať, nebud hned poplašená a ignorovať trúbiace autá. Každému sa stáva, že to občas na tej ceste pokašle :) ..

kiwi

Urcite som nefnukala.
Hej, najlepsie sa ti jazdi v Nemecku, kde mas vlastny pruh pre kamiony, to by zvladol aj dementny.