Mam sa vzdať šoferovania ?

Príspevok v téme: Mam sa vzdať šoferovania ?
Prosteidiot

Anj neviem ako zacat. Mam 19, autoskolu som spravila v júli. Všetko chapem ohľadom vozidla, proste ako to funguje a tak. Ale keď to mam použiť v praxi tak hotová katastrofa. Šoferujem casto a dlho a vždy sa len zhoršujem. Robím blbosti avsak nikdy nikoho neohrozim, na to si davam pozor. Medzi tie blbosti patrí, že mi trvá rozbehnuť auto, proste vacsinou zdržujem tych za mnou, nedajboze keď mi skape čo sa deje často. Potom parkovanie. Obcas zaparkujem perfektne no vacsinou je to hrôza. Raz som zaparkovala tak ze som nemala potuchy ako vyjst, tak som musela poprosit okoliduceho cloveka. Dalej ze zaradim iny stupen, autom trhne, to sa ale nedej casto a proste taketo blbosti. Kazdeho len zdrzujem.

~
Teraz idem na to čo sa mi stalo dnes a neskutocne sa hanbím. Stáli sme sa semafóre a ja som zacala zmetkovat ked som videla kolko je tam krixovatiek, semaforov, viacero ciest. Na toto niesom zvyknuta. V autoskole sme chodili do mesta notmalne lenze tam su skoro vsetky krizovatky riešené kruhačmi a ziadne trojité cesty ani nič. Chcela som sa len previezt no nevedela som že som zašla do takej zóny. Chytil ma hrozný strach, no stáli sme teda na cervenej, ja som boka druhá a jednoduchi z toho stachu som sa otočila, lenže to otočenie mi nevydalo tak som narazila do obrubníku, mierne poskriabané auto a potom som ufujazdila kade lahše. Citim sa za to blbo. Čakám od vas nadavky a negativne komenty.. ja som sa len potrebovala vyrozpravat. Nikdt som sa za volantom nebala az do teraz

Defcon

Ehmo, zbytocna snaha. Ja som s podobnou zmijou zil 5 rokov. Taka je schopna prekrutit aj vlastny nos medzi ocami. Teraz uz nebude popierat neexistenciu vyhradenych pruhov pre kamiony v nemecku, teraz zacne prekrucat vsetko naokolo. Take stetky by mali zabijat hned pri narodeni. Ver mi to. Budu sa usmievat a klamat ti do oci. Su to najvacsie svine pod slnkom. Na ne je jedina reakcia..... urazat do krvi nonstop...nepripustit si ju ako cloveka k telu.

Ehmo

Kiwi, o vyhradenom pruhu pre kamiony by mali vediet vsetci, lebo sa v nom pohybuju ??? Riadne retarderska odpoved. My vsetci tu totiz spochybnujeme samu existenciu takeho pruhu......to si si asi mile urazene decko nevsimlo.....dupaj nozickami a hadz sa dalej o zem. Chod sa poumyvat, bo smrdis a pachne to az sem.

kiwi

Rada_neznamej fakt? Som zadrapciva a nie vyrypovacna? :D takze neviem kto tu ma dalsi nick.
Ehmo si fakt retard? O tom pruhu by mali vediet vsetci, ktory sa v nom pohybuju, vzhladom k tomu, ze mozu ist iba v 1.

Ehmo

Ale v tom pripade len kiwi vola o pomoc, lebo si ju nikto nevsima, ked je normalna. Namiesto toho, aby sme jej pomahali, tak ju tu deptame tym, ze jej piseme pravdu. Je mi z nas zle, podme ju radsej lutovat.-)

Rada_neznamej

Ehmo nechaj tak, ved je uplne jasne, ze kiwi si ZASA spravila dalsi nick. Zbytocne sa budes natahovat s takymi ludmi, je zadrapciva a snazi sa vyvolat konflikt a urazat, jedovata je az no. Nechaj ju, nech sa v tom jede zadusi.

Ehmo

Palino, to je len hra so slovickami hodna deti z materskej skoly. Ked teda niekomu povies, ze je mentalne retardovany, tak aky je realny rozdiel ak mu povies ze je kokot ? Ziadny realny rozdiel necitim.
A dalsia vec. Kiwi tu cosi mlela, ze v nemecku su vyhradene pruhy pre kamiony, tak sa pytam a so mnou viaceri kde tam tie pruhy su ? Lebo o nich nikto nevie.

PalinoBrant

Dement je stupen mentalnej retardacie. Nie vulgarizmus. Rovnako kreten, imbecil a podobne.
Vulgarizmus je napriklad pizuje ako tu pouzil pan Rapido. Chytate tu slecnu, alebo pani, za slovicka. Povazujes za vyhradeny pruh iba pruh, ktory mas oznaceny znackou Pre kamiony? Ja rozhodne nie. Lavy pruh na dialnici mas niekde oznaceny znackou ako rychlejsi pruh?

Geralt zRivie

Viesco podľa mňa by si mala prestať soferovat a začať sa venovať motorkarceniu predsa len na motorke je to ľahšie aaaa môžeš chodiť do ľavého aj pravého pruhu kedy sa ti zachce môžeš ísť do protismeru a ž protismeru do pravého alebo do laveho no proste môžeš si tam robiť čo chceš.. nebudeš riešiť semafory proste keď budeš mať športovú motorku rozbehnes..zaradis....dáš tam plny PLYN NA 120 a preletís.. vieš ono sa hovorí že motorkari sú neviditelny aha!! A tu je tá podstata v tomto je to CARO MOTORKARCENIA. Takže budúci mesiac o 8 ráno chod do autoskoly a prihlás sa. Môžeš aj skôr nemusí to byť o mesiac to si bez ako moju nazornu ukazku ano .. ňo .. ale ešte som sa nedostal stále... k hlavnej podstate veci.. že... pokiaľ chceš choppra.. tak toho si nekupuj lebo tam to budeš mať ako na aute že semafor jednoducho nepreletis a ako spominas tak by si mala take iste depku no takže... ž mojej skusenosti.. motorka.. problem solved. :-)

- Geralt z Rivie

Ehmo

To kiwi : Ty si prva pouzila vulgarizmus:
kiwi 27.01.2018 22:11:13
"Urcite som nefnukala.
Hej, najlepsie sa ti jazdi v Nemecku, kde mas vlastny pruh pre kamiony, to by zvladol aj dementny"
Tym si rapidovi jasne dala najavo, ze ho povazujes za dementneho, kedze sa skor vyjadril, ze v nemecku sa mu dobre jazdi. Tvoje nasledovne posty uz boli uplne nenavistne a plne choroby, ktora sa da liecit antidepresivami. Takze suhlasim s ostatnymi, ze Ty si ta dementna.....mimochodom ako je to s tymi vyhradenymi pruhmi pre kamiony ? Parkrat som bol v nemecku, ale vyhradene pruhy pre nakladnu dopravu som tam tiez nevidel, mozno v pristavnych terminaloch ???