Umelé oplodnenie

Príspevok v téme: Umelé oplodnenie
Babyliss

Ahojte hlavne mamičky ktoré otehotneli po umelom oplodnení.

Mala by som na vás otázky, rada by som chcela vedieť čo ste robili ( vy a manžel / partner ) pred oplodnením napr: kyselinu listovú už beriem, načo máme ešte dohliadať? Musí partner tiež niečo brať ? ( spermiogram ok ) ako prebiehalo oplodnenie? Koľko dní po odbere vajíčka vám vstriekli oplodnené vajíčko do maternice?

Boli ste na PNke ak áno koľko dní? Ja mám v pláne ísť na PNku pretože mám psychicky a fyzický náročnú prácu tak dúfam že aspoň prvé 2-3 týždne vybavím PNku.

A rada by som ešte chcela vedieť čo ste robili po oplodnení. Okrem ležania v posteli atď.

Budem vďačná za všetky možné tipy a rady. Ďakujem a pekný deň

blueberryNN

mjanik, co sa tak certis? To su vsetci, co robia akupunkturu, taki jedovati ako Ty? Ako to potom moze fungovat? Akupunkturu v tvojom podani vidim skor ako zihadla :))

grica

Rôzne tipy tu zazneli, ale je na človeku pre čo sa rozhodne. My sme sa obrátili na Iscare, keď sme spozorovali, že sa nám nedarí, že niečo nie je dobré a neľutujem to, lebo ma komplet vyšetrili a muža tiež a vedeli sme vďaka tomu, že prečo to nejde, kde je problém. Lebo to nám ani nenapadlo, že to nepôjde len tak. Nemám skúsenosti s tým, čo tu zaznelo, takže sa moc k tomu vyjadriť neviem, ale teda ja by som neskúšala len tak kadečo, treba si všetko dobre premyslieť.

mirinda890

mjanik na základe čoho toto tvrdíš?? máš na to nejaké výsledky?
juraska je to fakt, čo píšeš, že človek má toho dosť, my už máme toho, preto som sem aj písala lebo by som chcela vedieť viac o tom aké kliniky sú na Slovensku, či mám pozerať aj v zahraničí alebo čo vlastne robiť

MrkvovyDzus

Odporúčam prečítať si o CrMS systéme a NaPro technológii (týka sa to napr. liečby neplodnosti), tiež o prirodzenom plánovaní rodičovstva.

Akupunktúra je spojená s okultizmom.
Umelé oplodnenie tiež nie je správna voľba.