Umelé oplodnenie

Príspevok v téme: Umelé oplodnenie
Babyliss

Ahojte hlavne mamičky ktoré otehotneli po umelom oplodnení.

Mala by som na vás otázky, rada by som chcela vedieť čo ste robili ( vy a manžel / partner ) pred oplodnením napr: kyselinu listovú už beriem, načo máme ešte dohliadať? Musí partner tiež niečo brať ? ( spermiogram ok ) ako prebiehalo oplodnenie? Koľko dní po odbere vajíčka vám vstriekli oplodnené vajíčko do maternice?

Boli ste na PNke ak áno koľko dní? Ja mám v pláne ísť na PNku pretože mám psychicky a fyzický náročnú prácu tak dúfam že aspoň prvé 2-3 týždne vybavím PNku.

A rada by som ešte chcela vedieť čo ste robili po oplodnení. Okrem ležania v posteli atď.

Budem vďačná za všetky možné tipy a rady. Ďakujem a pekný deň

dedok

kollki súhlasím čo píšete ale sú aj ludia čo si lekársky zákrok nemôžu dovoliť a preto sa snažia o všetko aby mali rodinku každý sa musí rozhodnúť podla seba nič nasilu nie je bobré všetko čo tu prežívame je riadené z hora od pána

kollki

Dedok kazdy nech robi ako uzna za vhodne. Kazdy nech sa rozhodne pre sposob ktory mu je blizsi, comu viacej veri nie? Ja osobne tiez som pokojnejsia, ked sa obratim na lekara, ktory viem, ze sa danemu problemu ktory ma trapi venuje a ze teda ma v tomto smere skusenosti.

dedok

BlueberryNNN prajem Vám pekný deň patríte medzi tie šťastné ženské pokolenie ktorým to bolo dopriane vela zdravia

dedok

BlueberryNNN V pripade, ze sa pricina nenajde, tam uz clovek potom zo zufalstva skusi aj vsemozne alternativy tak píšete potom mi napíšte a presvedčíte sa aj o iných metodach a nemusíte vyhadzovať velké peniaze za zákrok

BlueberryNNN

Ved to, treba sa snazit najst pricinu. Najtazsie to je vtedy, ked sa ta pricina nedari najst. Ale castokrat sa najde a moderna medicina je v tych pripadoch dost efektivna. V pripade, ze sa pricina nenajde, tam uz clovek potom zo zufalstva skusi aj vsemozne alternativy. Ale spravne je zacat s patranim u lekarov.

stracenka

BlueberryNNN asi ťažko budeš vysvetľovať, keď niektorí ľudia nechcú pochopiť aké všelijaké problémy môžu nastať. Čo môže byť problémom prečo sa nedarí. A teda na to aby človek zistil, kde reálne je problém, tak treba urobiť kvantum vyšetrení.

dedok

Nič sa nenapicháva ako píšete Napichanim bodov na chlapovom tele .......Uvolňuje sa dráha pre oplodnenie žiadny zákrok ktorý by bol bolestivý