Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

lilinida

...juraska hlavne neviem co by robili keby to museli kazdy mesiac riesit a tomu celit, ja kedysi som problemy vobec nemala, ani som netusila, ze cervenu mam, ale vsetko sa to za tie roky pomenilo.

kollki

Tamarka muzom to je nutne hovorit, aj tomu mojmu, co ti poviem, ale ked mu poviem, tak aspon urobi, ze neprotestuje :)

tamarka78

No pokoj a dobre je si muza naucit, aby ked vidi, ze je tazko doniesol vodu a tabletku, ten moj to uz nastastie ovlada :D Ked jemu je nieco tak skacem okolo neho, tak som ocakavala od neho proste pomoc aj ja :)

juraska

..to nepochopi, nema sancu, pretoze taku bolest to nezaziju..to je tak ako aj s detmi, porod proste..takze toto uz sa ani nejako nerozculujem, nesnazim sa vysvetlovat, len proste chcem ked to na mna pride aby akceptoval, ze potrebujem pokoj..

lulina_majerova

hlavne muž napríklad ten veľakrát nevie pochopiť ako mi môže byť zle, ako ma naše dni môžu tak vyčerpať. Neviem už niekedy ako mu to vysvetliť. Niekedy by som mu priala si to zažiť.

zamkysima

joj toto co pises to je strasne, to clovek sa s tym nevie naucit zit, ked kazdu chvilku to je a teda su to problemy, ktore zasahuju do bezneho zivota, do bezneho fungovania, ale ja odkedy mam doma Cetalgen, tak ked to na mna pride viem sa s tym rychlo popasovat :)

romkita

darinik aj ja som kadejake stavy mavala a bolesti som nevedela zvladat, nemala som nic co by mi pomohlo, prve tri dni boli pre mna uplne k nicomu, vedela som, ked to malo prist, ze budem ozaj trpiet :/
take krce som mavala, mnohokrat aj zvracanie, esteze sa to u mna upravilo casom.

Darinik

to nemyslíš vážne, to až takto zlé to môže byť? tam ti aj nejako dokázali pomôcť? máš aj nejaký zdravotný problém ktorý by to mohol spôsobovať??

marekana

juraska No a toto som mala veľký problém isté obdobie, že som nemohla nájsť nič čoby mi pomohlo, uľavilo. Koľkokrát som až na pohotovosti skončila, čo som mala také bolesti podbruška, že dovidenia.

kollki

Ano, pochopila som to, co ta zaujimalo, to zalezi od toho, co tabletka od bolesti obsahuje. Preto som ti to radsej takto odfotila a poslala, nech mas lepsiu predstavu.
Juraska to je fakt, len kazdy mame iny prah bolesti. Ja este som si tak nemusela davat.