Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

anezkagub

Toto myslím, že mávame všetky tak, že aj na tom správaní sa nám to nejako prejaví, to je asi normálna vec. Ja ale bez bolesti sa nezaobídem ani jeden mesiac, to zakaždým proste čosi, keď nie hlava tak kríže, keď nie tie, tak čosi iné, ale ešteže Cetalgen mám furt po ruke pre takéto prípady :D

martuscha

ty to mavas ako dlho predtym? lebo ja teda uz tyzden pred mam take kadejake pocity, taka ze nie som vo svojej kozi, ze citim, ze nieco na mna ide, ze aj nervozna zacinam byt :D

micheala254

ja mávam tak týždeň pred tým ako mám dostať, ale to môže byť rôzne, moja sestra napríklad len dva dni pred, akože ti poviem, že to jej aj celkom závidím, že len tak krátku dobu ;)

Darinik

to je mile, toto by tak malo byt vsade, ze muz bude taky chapavy, aj ked zase si uvedomujem, ze to tiez nemaju s nami mnohokrat jednoduche, ked s nami mavaju hormony, aspon teda so mnou PMS mava neskutocne :D

katikaluz14

Lulina_majerova-áno,ja napríklad keď mám bolesti,tak to už aj môj muž vie,že sa niečo deje,že niečo sa blíži a prispôsobí sa aj on tomu.Je milý,viac sa zaujíma a dopraje mi čas a kľud.

lulina_majerova

daviena z toho sa von neda, toto su nase problemy, zenske a s tym musime zit, tam si vela nepomozeme, neporadime, takze len sa tomu priposobit a urobit vsetko pre to aby dobre bolo, aby sme to zvladli ;)

romkita

niekedy to moze prist tak znenazdajky, ze jeden mesiac je dobre a druhy cele zle.
Ale ono aj vekom sa to zvykne menit, ze tie hormony si proste robia co chcu, ale tak ja bolesti akekolvek mam, tak Cetalgen je spolahlivost.

zamkysima

daviena a toto uz dlho takto u teba trva? ci kedy to takto zacalo?? kedy si zacala mat taketo problemy, ze ta to takto chytilo?

daviena

a aj si nieco take nasla?? lebo mne sa velmi menstruacia zhorsila a mesiac co mesiac som na nervy z toho, neviem jak z toho von, proste ked viem, ze mi ma prist, tak to si musim naplanovat, aby som bola len doma, lebo som v tom obdobi absolutne nepouzitelna