Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

juraska

..ked to pride v noci to je este horsie..to sa ani nevyspis ani nic..to viem aj podla seba..ale ked mam bolesti, ze to takto pride a krce, tak si zbehnem do lekarnicky po Cetalgen, ten si supnem a idem sa ulozit na gauc do tepla..

miladkaM

romkita nie je to prijemne, ked to pride co? tiez najma ma to vie zaskocit, ze si naplanujem, ze ideme niekam, naposledy sme tak na turu chceli ist a kvoli mne zato, ze mi bolo tazko z tychto zenskych veci tak sme nesli :/

juraska

..zvykne to tak byt, ze aj podbrusko, aj krize, aj hlava, u mna niekedy aj vsetko naraz...niekedy len jedno z toho...to neviem ani jeden mesiac, ze ako ma to chyti...ako to bude...len s tou antikoncepciou to proste je podla mna zbytocne...nie je najlepsie hormony brat...

niina

Evicka..Ake mavas bolesti?..Coho ked mas pred menstruaciou?..Mna krize velmi trapia, nicia, neviem vtedy ani obsediet..Ani lezat ani chodit dlho..Je to proste so mnou pred menstruaciou trapenie..

tamarka78

Evicka takto to ma asi vacsina zien, len teda neviem ja mam kamosky, co si aj HAK daju predpisat len aby nemali problemy, ale teda na to nemam osobne odvahu.

evicka085

kamarátka tá mala bolesti celú menštruáciu, to áno to nie je normálne a treba s tým niečo robiť.. ale tak mňa tie problémy chytia jeden deň pred menzesom a prvý deň, druhý menzesu a potom som v pohodičke..
ale viem, že sú to dni kedy sa mám šetriť viacej.. a teda mať po ruke Cetalgen..

marceliita

môžu to byť aj problémy, ale aj nemusia, často je to aj problém so psychikou, v spojení so stresom a mnoho iného, viem o tom svoje, ale teda áno nie je na škodu sa popýtať gynekológa a dať sa vyšetriť, akože čo sa týka preventíviek a takýchto vecí to zanedbávať netreba, to bez debaty.