Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

denanusa

Romkita to je údel nás žien. Inak to už asi nebude, ale teda ja napríklad mám každý mesiac iný, niekedy vôbec neviem že od čoho to závisí, to jak sa cítim.

cicilka

to si asi sama musime zvazit, ci je to v ramci normy tie problemy, alebo ci je to velky problem, lebo napriklad ja bolesti mam, ale nie je to take, zeby som musela niekoho pomoc odbornu vyhladat, mne staci ked mam Cetalgen, tak si ho dam od bolesti a hned mi je lepsie a je to pre mna vybavena vec :)

basatop

LostVanilla podla mna len malo zien ma tento problem akoze oficialne diagnostikovany, lebo vela z nas si mysli, ze je to vlastne normalne, ked sa tie bolesti objavia a tak. Akurat problem je podla mna pri liecbe tohto problemu, lebo vela gynekologov proste predpisuje antikoncepciu a to nie je po voli kazdemu.

LostVanilla

Ak mate dysmonoreu tak treba isť ku lekárovi doktorpro.sk. Lepšie opýtať svojho lekára ale pričítajte príznaky dysmenorei dúfam že nemáte to také strašne

mamita1

evicka hold toto sme my ženy, ktoré proste žijeme so všetkými takýmito vecami, veľmi nás to ovplyvňuje to je fakt, ja niekedy ešte mám pocit, že aj spln na mňa vplýva :D

evicka085

jarmila ja počas celého mesiaca na sebe pozorujem nejaké zmeny.. proste každý týždeň niečo iné.. jeden týždeň mám taký že nič mi neni, energie na rozdávanie.. nič ma nebolí.. ďalší týždeň som citlivá, nemám chuť na nič, hlava ma zvykne bolieť.. lenivá som.. a takto kadejako sa mi to strieda.. :D to akože jeden sa z toho raz aj zblázni..

lilinida

...patrici mas vacsie bolesti? Alebo silnejsie krvacanie? Hlavne je ak mas nejake bolesti, tak dat si nieco od nej, ulavit si a netrpiet. A ked sa ti to zda moc tak vyhladat gynekologa alebo tak.

lulina_majerova

patrici tak osobne skúsenosť nemám s týmto, ale myslím si, že to môže byť bez problémov. Predsa len je to taká nálož na organizmus a každý sa s tým popasuje nejako inak. Aké mávaš problémy?

patrici77

prosim stretli ste sa s tym, ze proste po covide ste horsie menstruaciu zvladali? alebo ze dlhsie trvala alebo nieco take? lebo ja neviem posledne dva mesiace ako som prekonala koronu, tak uplne inak u mna menzes prebieha, nezvladam to ako kedysi ze lavou zadnou :/