Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

Laurosik

ak by to bolo s tou ovulaciou nejake neprijemne, tak by som asi najskor pomoc vyhladala, ale teda aj ja mavam mierne bolesti, ale nie je to nic take, co by to proste tabletka od bolesti neurobila :)

jarmila1

marceliita
Ja bolestivu ovulaciu sice nemam, ale ta citlivost celeho tela tam je. Takze si myslim, ze je to uplne normalne, kazda z nas je ina a kazda to preziva individualne.

jancovka

Miacha tak myslím, že buď ibuprofén alebo paracetamol, to je taká bežná vec, bežné liečivo, keď ide o tabletky proti bolesti.

kollki

U mna zase naopak. Po porode strach a hroza, ked mi maju mesiaciky prist, brucho ako balon, take krce a neviem co s tym. Uz kadejake lieky od bolesti som skusala, aby sa mi ulavilo, ale nejako mi to nechce prechadzat. Den pred a prvy den to je proste najhorsie :(

mantika

katika vraj ano, vraj sa to moze akoze zmenit to prezivanie tej menstruacie, kamoska ta po porode prvom mi povedala, ze je to sto a jedno, ze predtym mala take bolesti, na zvracanie jej byvalo a postupne potom po porode ani len nevedela, ze menstruacia jej ma prist a ze prisla, ale ako to bude u teba, to je otazne

katikaluz14

Darinik-mňa by len zaujímalo,či vôbec niekedy tie bolesti prestanú,že prídem do fázy,kedy ani nebudem vedieť,že mám menštruáciu. :D

sasimka

mam kamaratku ktora mavala aj ovulku taku, ze ju bolelo podbrusko, ono sa to stava, ale teda nemali by to byt nejake neznesitelne bolesti a najma otazka je ci to zacalo nejako znenazdajky alebo jak, od toho by som sa odrazila ci to riesit s gyn :)

Darinik

patrici ono je to jedno aké máš bolesti čoho, aspoň teda ja čo si zvyknem dávať tabletku tak tá pomáha aj od bolesti podbruška, aj hlavy, čiže akože účinkuje komplexne :)