Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?

Príspevok v téme: Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?
samasama

Myslím že otazka je jasná.Ako sa mam zmieriť stym že nikdy nebudem mať priateľa,manžela?Mám 18 rokov a už teraz dobre viem že ked sa doteraz nič nezmenilo tak sa to ani nezmení.Niesom škaredá starám sa o seba priležitosti bolo veľa pretože vonku som veľmi často..Nemyslím len diskoteky ale aj ine udalost.Som veselá mám vždy dobrú náladu ani som nikdy netlačila na pílu....Keď doteraz omna nikto nezakopol určite sa to nezmení ako mavnutím čarovneho prutika.Dobre dosť toho.Poradte mi ako si vyplniť život.Určite po škole planujem ist si zarobit do zahraničia a chcem chodiť na dovolenky.Sama.To viem že si vychutnám aj sama..Určite kvoli tomu niesom zatrpknutá ani sa nou nestanem...Ak máte nejaké napady prosim sem snimi,ďakujem..

samasama

nicolette...Ja proste viem že tak to bude a nemam rada reči typu že maš cely život pres sebou.Možno ano možno nie.Žijeme pre dnešok a nevieme či tu zajtra budeme..Takže to je hlúposť.Ja si len pytam rady na nejaké aktivity čo môžem robiť..A ako hovorim ak nezakopol o man doteraz nikto bude to tak vždy.

nicollette12

Ved mas iba 18 rokov, s cim sa chces zmierit? Ved mas cely zivot pred sebou ... je to na smiech normalne ked v takomto veku si vies uz povedat ze do konca zivota budes sama..