Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?

Príspevok v téme: Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?
samasama

Myslím že otazka je jasná.Ako sa mam zmieriť stym že nikdy nebudem mať priateľa,manžela?Mám 18 rokov a už teraz dobre viem že ked sa doteraz nič nezmenilo tak sa to ani nezmení.Niesom škaredá starám sa o seba priležitosti bolo veľa pretože vonku som veľmi často..Nemyslím len diskoteky ale aj ine udalost.Som veselá mám vždy dobrú náladu ani som nikdy netlačila na pílu....Keď doteraz omna nikto nezakopol určite sa to nezmení ako mavnutím čarovneho prutika.Dobre dosť toho.Poradte mi ako si vyplniť život.Určite po škole planujem ist si zarobit do zahraničia a chcem chodiť na dovolenky.Sama.To viem že si vychutnám aj sama..Určite kvoli tomu niesom zatrpknutá ani sa nou nestanem...Ak máte nejaké napady prosim sem snimi,ďakujem..

samasama

Klaudi preto si to myslim lebo prvý vztah som mala mať v 15 a doteraz som nikoho nenašla čo mam 20..proste viem že budem navždy sama vlastne už davno som

Marconelo- mala som založené profily na rôznych zoznamkach...maximálne som si tam našla mesačne kamaratstva a tym to haslo

Marconello

Ja mam 28 a som sam a co mam robit? Ja nechapem jak vobec moze byt pekna mlada zena sama. Ved si zaloz profil na zoznamke a hned budes mat zástupy chlapov co ti budu pisat. Vy zeny to praveze mate ovela lahsie, lebo my muzi sa musime o vas snazit, dobyjat vas, nie naopak.

momentik25

ty si niekoho určite nájdeš či chceš alebo nechceš lebo si ŽENA. len si nemala šťastie, ale určite máš veľa záujemcov o ktorých ani nevieš, alebo ťa ešte nespoznali... vy ženy by ste mohli mať na každom prste jedného, také ľahké to pre vás je...

ja som muž, mám 25 r. a som stále sám a žiadna ma nechce práve preto, že vy ženy to máte ľahké a môžete si vyberať tých najlepších zo zástupov nadržaných samcov

naivny

ja mám 21 a som sám. To je na tom, že zmeniť to by ma stálo asi kopec času a potrebu ísť viac medzi ľudí, čo príliš nemusím. Tiež mám veľa povinností a činností, ktoré mám plány, dokedy chcem urobiť. Chcem si napríklad zabezpečiť pasívny príjem na tie časy, keď budem napr. v študijných oblastiach tak vyťažený, že nebudem zvládať zákazky a podobne alebo keď pôjdem na skusy do sveta.... uvažujem nad Nemeckom a Rakúskom. Teraz pracujem na tom, aby som ten pasívny príjem neskôr mal.
Keď sa budem cítiť na to, aby som sa zoznamoval, skúsim to cez internet. Zatiaľ som nič také nerobil. Nehovorím, že mi vzťah ani nechýba, nejak to beriem ako niečo, čo potom príde. Buď samo, alebo cez internet.
Naštudujem si percentuálnu úspešnosť zoznamovania sa na internete. Keď oslovím 10- 100 dievčat, potom by to podľa percenta malo teda vyjsť.

Ajajaj45

Presne jak ja pred niekolkymi rokmi. A vies co som na tom stale rovnako. Poslednu dobu sa okolo mna chmota nejak vela parov alebo si ich az prlis vsimam. Celkom mi to vadi. Uz si pripadam jak taky autista ?

2121michal

Ja mám 21 a tiež som sám :D ... ale nezahadzujem to ešte, venujem sa svojím koníčkom + škole a možno sa mi niekto zapletie do cesty... zatiaľ to nejak extra nedramatizujem aj keď občas, keď vidím tie páry okolo seba tak by som to tiež rád zažil.

SofiaElla

BJ 2 - keď ty píšeš o osobnosti a radíš druhým, ako byť osobnosť, príde mi to ako keď harabin tvrdí, že dohliadal na spravodlivosť :) Zvracať či sa smiať???

BJ_2

Mohla by prispiet aj uzivatelka UzStastna, ako to ide s tym rakusanom.

A Samasama, nic si z toho nerob, v dnesnej dobe kopec zien skoncia same nakonci, hoci mali kopec parnerov aj manzela, aj deti, nakoniec koncia same, a tieto nefukncne vztahy ich znicia. Ale ako sama si fakt musis najst viac casu pre seba. Musis byt dobrodruzna, samostatna, a silnejsia osobnost a perzonalita, aby si vzdy vedela, ako vyuzijes cas a nenudila si sa. Ale z tych prispevkov tak vyzeras. A inak, je aj zaroven pravda, ze vela sa moze zmenit dalsie roky. Skor muzom sa stava castejsie ze su samotari, zena do 30 vacsinou niejkoho najde. ALe ako vravim, v dnesnej dobe je vacsia sanca, ze to dopadne zle, nez dobre, a miziva sanca, ze to bude laska na cely zivot. (kolko zenam sa podarilo manzelstvo na cely zivot v dnesnej dobe s jednym? uz teraz vidno, ze maloktorej a to je este dalsich minimalne 30 rokov pred nimi, aj tym, co este nestreskotalo)

samasama

Zuna7- áno mám už 20 a doteraz som chodila von do spoločnosti a vieš čo?:) Veľa ľudí mi už aj povedalo že aj tak ostanem navždy sama aj rodina mi to povedala že som neschopná si nikoho najst :))