Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?

Príspevok v téme: Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?
samasama

Myslím že otazka je jasná.Ako sa mam zmieriť stym že nikdy nebudem mať priateľa,manžela?Mám 18 rokov a už teraz dobre viem že ked sa doteraz nič nezmenilo tak sa to ani nezmení.Niesom škaredá starám sa o seba priležitosti bolo veľa pretože vonku som veľmi často..Nemyslím len diskoteky ale aj ine udalost.Som veselá mám vždy dobrú náladu ani som nikdy netlačila na pílu....Keď doteraz omna nikto nezakopol určite sa to nezmení ako mavnutím čarovneho prutika.Dobre dosť toho.Poradte mi ako si vyplniť život.Určite po škole planujem ist si zarobit do zahraničia a chcem chodiť na dovolenky.Sama.To viem že si vychutnám aj sama..Určite kvoli tomu niesom zatrpknutá ani sa nou nestanem...Ak máte nejaké napady prosim sem snimi,ďakujem..

ostanemvutajeni

autorka temy dobre rozmyslas..najkrajsie roky zivota clovek na Slovensku stavi splacanim hypoteky makanim od rana do vecera starostlivostou o decka ktore o teba v starobe ani nezakopnu a skoncis v domove dochocov... ... toto ma byt ten zivot o ktorom kazdy sniva a ten ktory sa nam predklada roky za vzor? ja myslim ze nie...

samasama

na žiadnu vyšku sa nechystam nie každy ma nato peniaze ďalších 3-5 rokov nič nezarabať..vylučene..ja sa stym len musim naučiť žiť...nejak sa mi to podari..aj bez chlapa sa da žiť

Filozofko

Moja rada je jednoduchá, dostaň sa na vysokú školu, ideálne na internát vo veľkom meste, alebo študentsoom mestečku alá Mlynská Dolina. Neskrývaj sa, ale nechaj objaviť a za pár rokov sa budeš smiať na svojom príspevku, ktorý si sem vložila :-)

medikamentus

Uzasne, v 18 tich, v 29 rokoch hadzete flintu do zita?
Tragedia gnesneho sveta.
Chodte za zaujmami a uvidi sa.

R212

ja mám 29 rokov a tiež o mňa nikto ani nezakopne, ale už som si zvykol mať aktivity aj sám so sebou. Je to v pohode :)

UzStastna

Ahoj :) napisem ti moj pribeh :)

Na ZS som bola oblubena, vyrecna atd.. chlapi mali o mna zaujem :)
prisla som na strednu a bola som ako ty :( nesadla som si s kolektivom (lebo som nechcela s nimi pit, chodit po diskotekach atd..) tak sa mi za to posmievali, cize samozrejme o mna nikto nezakopol. Bolo mi to luto, ale kaslala som na to, spravila som si kadejake kurzy, vodicak, mala som vyborne znamky... Prisla som na vysku (zase som bola ako ty) "poucena" zo strednej som si absolutne chlapov nevsimala, lebo som ich mala zakodovanych zo strednej, ze sa mi posmievaju.. takze som si ich nevsimala. Max som sa ich spytala skolske veci... Svojho prveho frajera som mala v 23r (cize este mas 5 :D ), ktory bol ale debil a vyuzil moju naivitu a radost z toho, ze konecne niekoho mam a spravil si zo mna sluzku/poskoska (bacha na to! )... Po 2r, ked sme sa uz vela hadali a akurat sme mali tichu domacnost som isla do rakuska na lyzovacku (bez neho), kde som sa ako slaby lyziar dostala mimo trať a vytahoval ma odtial jeden rakusan :) :) (po nemecky som vedela asi 5 slov a o vztahu s cudzincom som nechcela ani pocut!), par krat este za mnou na svahu dosiel, bol mily tak som mu nechala svoj mail (taky vymysleny co pouzivam, ked si nechcem zahlcovat svoj oficialny somarinami).. napisal mi prvy :) zacali sme si pisat, prisiel za mnou do BA..dokonca uz sa aj celkom dobre naucil po Slovensky :) sme spolu 4r a sice si troska pripadam ako zradca naroda :) - ale mojho rakusana by som uz nemenila :) cize hlavu hore! :)

Opso

Je pravda, že si vo veku, kedy je žena na vrchole krásy, teda vo veku, kedy vrcholí aj záujem o ženu práve z dôvodu jej maximálnej atraktivity. Potom to už s krásou a následným záujmom o ženu ide dole vodou. Takže nesúhlasím s tvrdením, že má autorka čas. S pribudajúcim vekom bude mať viac a viac obmedzené možnosti, medzi ktoré patrí aj možnosť výberu.