Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?

Príspevok v téme: Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?
samasama

Myslím že otazka je jasná.Ako sa mam zmieriť stym že nikdy nebudem mať priateľa,manžela?Mám 18 rokov a už teraz dobre viem že ked sa doteraz nič nezmenilo tak sa to ani nezmení.Niesom škaredá starám sa o seba priležitosti bolo veľa pretože vonku som veľmi často..Nemyslím len diskoteky ale aj ine udalost.Som veselá mám vždy dobrú náladu ani som nikdy netlačila na pílu....Keď doteraz omna nikto nezakopol určite sa to nezmení ako mavnutím čarovneho prutika.Dobre dosť toho.Poradte mi ako si vyplniť život.Určite po škole planujem ist si zarobit do zahraničia a chcem chodiť na dovolenky.Sama.To viem že si vychutnám aj sama..Určite kvoli tomu niesom zatrpknutá ani sa nou nestanem...Ak máte nejaké napady prosim sem snimi,ďakujem..

verbena

ale to nerieš , moje spoluziacky zo strednej už maju deti, su vydate a mne je to fuk :-D daktoré už aj rozvedené... :-D
a ja šťastná, spokojná, užívam si život, robím si čo sa mi zachce...
neber to tak vážne, uvolni sa, chod na masáž,..
ale tak to chce čas, na to ešte potrebuješ dozrieť, mna tiez kusok mrzelo ze som s mojim chlapom nemohla chodiť za ruky po meste,.. bolo to zlozité, boli sme ako Julia a Romeo novodobí... príliš sa do toho starali ludia , to je jedno... tak som len zavidela spoluziackam ako ich frajeri mohli normálne čakať pred skolou bez toho aby im za to otec hubu rozbil..

samasama

verbena-lenže normálne to prestáva byť vtedy keď všetky tvoje kamarátky v tvojom veku davno maju nejake skusenosti a pomaly su skoro všetky zadané.A vy ste ako piate koleso..Ale kto nezažil nepochopi.Prosim neprispievaj tu už

Ujo jojo

Sprav to, čo si napísala. Choď do zahraničia - práca alebo dovolenky. Sama. Ale v zahraničí choď medzi ľudí. Ja to tak tiež robím a je to super.

verbena

nikdy nehovor nikdy... čo máš proti cudzincom.. ale nemusel by byť cudzinec, tá Malta ma napadla preto, že som práve čítala o práci na Malte a o tom že je tam vela slovákov, možno by si slováka spoznala niekde mimo SVK... a keby aj cudzinca, Nemca alebo Angličana alebo aj neviem... čo je na tom zlé...? pokial to nie je nejaka extra odlišna kultura napr moslim tak nič zle na tom nie je..
človek nikdy nevie...
že vraj každý človek má niekde na svete svoju druhu polovičku, čo ak tá tvoja je v inej krajine...? :-)

a áno je to normálne ked o 15-18 ročne dievča nezakopnu, lebo väčšinou po takych mladých idu uchylaci, čo ich pritahuje mladé vonave mäsko a chcu ťa uloviť ako korisť aby si tym hladkali ego...
takže neprichádzaš o nič...

78Dynamo

samasama ja o teba práve zakopávam a ty ma ignoruješ, tak čo ty chceš vlastne? Ja tiež veľmi dobre poznám, aké je to cítiť, že som niečo len "prežil", miesto toho, aby som to "zažil".

lucia890

tvoje uvažovanie je úplne absurdné :D O mňa nikto nezakopol do mojej 19ky, teraz mám 23 a mám už tretiu známosť. Užívaj si slobody :)

samasama

verbena-nie tak to nebude.Tobôž by som nechcela cudzinca to určite nie.Pozri toto je rozkvet mojej mladosti.Je podla teba normálne ak o pekné 15 až 18 ročné dievča nikto nezakopne?Nieje.Potom človek už starne a vždy budem mať pocit že som o niečo prišla.

verbena

ale si dosť pesimistická, resp. ako si trufaš v 18ke tvrdiť že už nikto o teba nezakopne...? ked o 2 roky niekoho stretneš možno niekde na Malte kde pojdeš na dovolenku (napriklad) a zalubite atak čo??
povieš mu "sory ale ja musim byť navzdy sama lebo som to povedala v 18 a keby sme spolu chodili s*r*a*l*a by som si tým na hlavu" ???

ja som emancipovana feministka :-D ktora vyhlasuje že chlapa k životu nepotrebujem, mám 28 , ale! moj nazor je taký že
"čo má byť bude a čo nie , tak to nepatrí do tvojho života" netrufam si povedat čo bude o 5 rokov, tvrdím ze nechcem nikoho, to znamená že ja o povrchne vztahy kde si kazdy mesiac s niekym inym lasku vyznavaju nestojím...
pokial o 5 rokov stretnem niekoho z koho sa mi podlomia nohy rovnako ako pri mojom byvalom s ktorym nam osud neprial, možno v buducom živote budeme spolu... ked stretnem niekoho kto bude mať rovnake nazory na život ako mám ja, bude mi vyhovovať povahovo tak sa vztahu nebránim,...pokial ten dotyčný bude rovnako nastavený ako ja na život bez detí, cestovanie, príroda, nefajčiar , ktorý sa neožiera..

tak kludne cestuj, zabezpeč si vlastne byvanie, pracuj na sebe, uč sa jazyky, staraj sa o seba, rozmaznavaj telo aj dušu....
a všetko ostatné nechaj na osud....

78Dynamo

Počúvaj samasama, ak nemáš problém chodiť von, tak je logické, že raz predsa niekoho stretnúť musíš. Hocikde :) . A zároveň, je normálne, že ak niekto veľa chodí von, tak ho to po čase omrzí alebo unaví. To nejde v kuse robiť podľa mňa. Všetko chce aj trošku času tomu dať. Nemôžeš hneď chcieť všetko. Niekto stretne rýchlo niekto pomalšie. Len nerozumiem načo chceš chodiť sama na dovolenky, to je také oničom, ale ak si to vieš užiť, no, tvoj problém :D. Aj ja som chodil na diskotéky, a už nechodím, tiež tam toho duchaplna moc nebolo. Čiže som tiež sám momentálne a pritom tiež vyzerám dosť fajn do istej miery. Ak chceš napíš mi na pokec, zz8f tam mám nick.