Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?

Príspevok v téme: Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?
samasama

Myslím že otazka je jasná.Ako sa mam zmieriť stym že nikdy nebudem mať priateľa,manžela?Mám 18 rokov a už teraz dobre viem že ked sa doteraz nič nezmenilo tak sa to ani nezmení.Niesom škaredá starám sa o seba priležitosti bolo veľa pretože vonku som veľmi často..Nemyslím len diskoteky ale aj ine udalost.Som veselá mám vždy dobrú náladu ani som nikdy netlačila na pílu....Keď doteraz omna nikto nezakopol určite sa to nezmení ako mavnutím čarovneho prutika.Dobre dosť toho.Poradte mi ako si vyplniť život.Určite po škole planujem ist si zarobit do zahraničia a chcem chodiť na dovolenky.Sama.To viem že si vychutnám aj sama..Určite kvoli tomu niesom zatrpknutá ani sa nou nestanem...Ak máte nejaké napady prosim sem snimi,ďakujem..

samasama

Mirec- bohužiaľ nezartujem..a dobreuz mi to celkom dobre a k veci písal...

A je tu ďalšia vec ktorá mi totálne znižuje šance
.. nedokončila som ani strednú školu vykašľala som sa nato v 3.rocniku....mam aj napriek tomi šancu nájsť niekoho normálneho?myslim že nie...

mirec411

sam...,
niekedy sa človek musí pousmiať, keď si tu prečíta niečo také, čo si napísala. Prvé čo ma napadlo bola otázka, na čo sa to hráš, keď už v 18. rokoch vieš na celý život dopredu, že budeš sama.
Sú to len detské nápady, pomiešané s troškou sklamania z toho, že EŠTE nikoho nemáš. Akoby si bola dôchodkyňa, ktorá nemôže chodiť, rozprávať a je v stave, že oprávnene už čaká len na smrť.
Fakt veselé.
No a k tomu ti začne radiť "dobreuz". No zbohom zdravý rozum :D
Na toto nepotrebuješ žiadny názor, žiadnu radu. Život sa o všetko postará za nás všetkých. Prevráti tvoje sklamanie a nedočkavosť na myšlienky o tom, či je lepší henten, či tamten, o čom chceš aby bol tvoj vzťah a ako si zariadiť pekný rodinný život.
"dobreuz" tvrdí, že ti radí "fakt dobre" - čiže aby si ostala sama. No neviem, začínam si myslieť, že mu za tie nezmysly niekto dobre platí. Alebo je to len jeho spôsob, ako si robiť "srandu" z ľudí.
No ktovie, možno žartuješ aj ty sama, pretože inak by to vyzeralo ako názory 9 ročného dievčatka.

dobreuz

Samasama fakt dobre Ti radím nemysli na vzťahy lebo budeš vždy nešťastná. Keď si slobodná aspoň Ťa nikto neobmedzuje.

samasama

Osudsamasamy- no ja som preto robila všetko možné aby som sama nebola...chodila na zoznamky,diskoteky proste do spoločnosti.
A aha jak som dopadla .
Aj tak som sama..a to som nikdy nemala problem chlapca prva osloviť .. Tak logicky že si myslim že to tak ostane

Osudsamasamy

Ty si si sama určila svoj osud. Ostaneš sama, lebo to z Teba vyžaruje. Vsugerovala si si, že ostaneš sama, preto to tak aj bude. Keď si nezmeníš svoje vnútorné nastavenie, budeš odsúdená na samotu.
Tak len nariekaj a hovor vždy a každému ako ostaneš sama. A nič preto, aby si neostala sama nerob.

dobreuz

Venuj sa radšej svojim záľubám a budeš šťastná a vzťahy neber príliš vážne, aj keď viem, že Ti to nedovoľuje Tvoje podvedomie alebo hormóny, to je normálne.

samasama

dobreuz- no to mi došlo...väčšia pravdepodobnosť je že vyhram prvu cenu v loterii ako to nájsť si dobry vztah...toto je veľmi nepravdepodobne ako vravím väčšiu šancu mam vyhrať loto...čo už beriem to tak že su ludia,ktorí maju samotu v osude

samasama

A ešte dodám že moja sesternica má 34 rokov a je natom rovnako doteraz nikoho nemala a na 100% mať nebude...heh smejeme sa že asi to mame v rodine :D