Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?

Príspevok v téme: Ako sa mám zmieriť stým že ostanem navždy sama?
samasama

Myslím že otazka je jasná.Ako sa mam zmieriť stym že nikdy nebudem mať priateľa,manžela?Mám 18 rokov a už teraz dobre viem že ked sa doteraz nič nezmenilo tak sa to ani nezmení.Niesom škaredá starám sa o seba priležitosti bolo veľa pretože vonku som veľmi často..Nemyslím len diskoteky ale aj ine udalost.Som veselá mám vždy dobrú náladu ani som nikdy netlačila na pílu....Keď doteraz omna nikto nezakopol určite sa to nezmení ako mavnutím čarovneho prutika.Dobre dosť toho.Poradte mi ako si vyplniť život.Určite po škole planujem ist si zarobit do zahraničia a chcem chodiť na dovolenky.Sama.To viem že si vychutnám aj sama..Určite kvoli tomu niesom zatrpknutá ani sa nou nestanem...Ak máte nejaké napady prosim sem snimi,ďakujem..

Zuna7

Samasama, tak toto je tak milé, tak ty by si mu kúpila aj päť autíčiek. :):):). Úsmevné a zlaté. - v reakcii na Meridiana.
Tak teraz by som chcela vidieť naživo Meridiana - o jednu, možno dve generácie staršieho chlapa čo na to hovorí...Pravdepodobne sa "uškiera" ako ja. Prepáč. Nemyslím to zle. :) Láskavo sa ti ako malému káčaťu snažil vysvetliť čo a ako..., že je príliš skoro v 18. tich - teraz asi 20. tich tvrdiť, že sa to nezmení. - To šibnutím toho čarovného prútika ako píšeš asi nie...zmeň postoj nie som samasama, chodiť na dovolenky sama, vychutnať si ich sama. Príliš často používaš toto slovíčko,vpíja sa to tvojho života ako atrament do pijavého papiera. Určite tam vonku niekto pre teba je. :).

nighthawk

prestaň sa ľutovať.si ešte veľmi mladá baba na takéto reči.
nepočúvaj ľudí čo majú depresie.raduj sa zo života a teš sa z každého nového dňa.

dobreuz

Tak aj byť slobodný má svoje výhody :) A som s tým dávno zmierený, hoci také 1% šance na vzťah si nechávam, pretože nikdy nehovor nikdy.

samasama

dobreuz- a už si sa stym zmieril že je to tak? Kebyže máš možnost nezmenis to?

Meridian- nechapem čo stym ma nejake autíčko pre decko...to je záležitosť dvoch eur..kúpila by som mi aj 5 hrackarskych autičok

Meridian

Je kopec škaredých žien a majú frajera.
Je veľa zlých ludí a nájdu si partnera.
Na každú dieru sa nájde záplata vravievala moja stará mama.Keby máš odžitých zopár rôčkov navyše a popíšeš čo si za tie roky robila tak možno aj sama prídeš na to ,že to nemusí byť také ,aké to na prvý pohľad vizerá.Veď predstav si že stretneš škôlkara a on ti začne vykreslovať aké je to ťažké na piesočku brániť si formičky.A že život je krutý ,lebo on si chce kúpiť jedno autíčko ale rodičia mu nechcú dať peniaze ,lebo že nemajú a pritom on vie ,že sa peniaze dajú vybrať z bankomatu! Napíš mi seriózne čo by si mu na to povedala......

samasama

hah tuto temu som založila pred rokom aj niečo a nič sa nezmenilo doteraz:) takže predsa som mala pravdu že ostanem sama navždy:) čo už no nie každy ma štastie a viem že niesom jedina ktora je natom takto

riziko

sama,
je to velmi hlupe takto uz teraz v 18 rokoch odsudit svoj zivot na samotu. Nechces taketo pocuvat, lenze tak to je, a zbabelo od toho utekas. Nebud zbabelec, nebud hlupa. Vypocuj nazory druhych, su na svete o mnoho rokov dlhsie ako ty, respektuj a vaz si starsich. Ak teraz nevies co so zivotom, a pytas sa druhych, ako ho mas zit, nakolko si sa vraj rozhodla zit ho sama, znamena to, ze ty zit sama nemas. Rozhodujes sa zit sama, pretoze boli cakat na niekoho, a nemat. Je jednoduchsie zbabelo sa na vztahy vykaslat, ako celit samote s nadejou. Rovnako je aj jednoduchsie nepracovat, nezarabat, a len kradnut, alebo este jednoduchsie je cupnut si pred obchod v otrhanych spinavych satach s poharom pred sebou, cakat na almuznu, a zit pod mostom. To je spravne? vybrat si podla moznosti tu najjednoduchsiu cestu? Uvedomujes si, co tym svojim zlym rozhodnutim mozes stratit?

Nik o teba nezakopol,,, ved niesme v stredoveku, kedy len muz, alebo jeho rodicia vyberali zenu. Dnesne kontakty, moznosti zoznamenia su daleko pocetnejsie, ver tomu ze zaujemcovia zakopavali, len si si ich nevsimla, alebo vsimnut nechcela. Tak zacni zakopavat aj ty, a skus si vsimat druhych, a aj ver tomu, ze hocikto neviem ako zdajuc sa byt nezaujimavy a nikym, niekym je, len ho musis spoznat.

Snad rozumies tomu co som napisal, poznam vela ludi, aj dvakrat starsich od teba co su sami, no ani jeden/jedna z nich nieje natom tak dobre, ako ti, co niekoho maju. Doslova len prezivaju, zivot, marnia ho, mnohy si to ani nepriznaju, a potom trochu pride v zivote problemik, a uz rozmyslaju nad gulkou... Neostan sama prosim.