Krémy proti vráskam

Príspevok v téme: Krémy proti vráskam
IVKA 12345

Ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, či má niektora z vás skúsenosti s krémom Bioxelan, ktorý som nedávno našla na internete a je dosť drahy. Ak je skutočne taký dobrý ako píšu určite by som ho chcela kúpiť mamine, pretože si roky kupuje všetky tieto srandy na vrásky a nemám pocit že by to niečo robilo. Prosím napíšte mi seriózne ci to máte odskúšané pretože na internete sa už nedá veriť asi ničomu. Lenže ak aj niekto nahodou neklame, ako to zistíme kym to neskúsime však? :)

ajajajaj

Spomínaný krém na vrásky je podvod. Presvedčí sa o tom každý aj na stránke hoax.sk.
Na stránke spomínajú 30dňovú záruku vrátenia peňazí, len nikde nenájdete žiadnu adresu, kam by sa to skutočne dalo vrátiť.
Je škoda, že sa na ich stránky nedá napísať recenzia skutočných klientov. Píšu si ju iba tvorcovia stánky.
Šírte túto informáciu aspoň ústne svojim kamarátkam a na sociálnych sieťach, lebo som presvedčená, že mnoho ľudí si ten krém kúpi.
Podvodníci vždy vedia, ako zaútočiť na city klientov.
Krásny deň bez vrások na duši hoci i s vráskou na čele :). J

Krist321

Ja už verím len kozmetičke. Skúšala som rozne drahé krémy a stále mi nevyhovovali. Tak som sa poradila s kozmetičkou, predsa len, ona pozná moju pleť lepšie ako ja

vcielka Majka123

Ja používam krémy a séra od Delia Cosmetics a som s nimi veľmi spokojná. Objednávam si ich cez notino

Kkatka

Súhlasím s tým, že krém sám o sebe veľa nerieši. Žiaden, ktorý vás zázračne omladí o 20 rokov neexistuje. je doležitá životospráva, tvárová gymnastika a samozrejme gény. Tie nijak neošálite. Ale samozrejme vhodná kvalitná kozmetika podľa typu pleti by mala byť samozrejmým doplnkom starostlivosti o seba

zuzananana

S touto znackou nemam skusenost, ale pouzivam ruzovy olej, konkretne od Weledy, cista bio prirodna kozmetika, olej je kvalitny, v praktickom baleni s pumpickou.

uendi

ja len doplním, že sú to podvodníci a použili na tento podvod fotografiu slovenskej lekárky. Zmenili jej ale meno a aj špecializáciu.
hoax.sk
celé stránky sú zvláštne tým, že to nie je stránka, len nejaký fejk web.

EleonoraM

pozor na BIOXELAN, niekde je to ako BONATOX. ide o podvodný prípravok. Neodporúča nikto so zdravým rozumom. je super, že sa na to niekto pýta, aspoń dostane odpoveď a nájdu sa ďalší, čo hľadajú rovnakú otázku a dostanú hneď odpoveď. Veľký pozor.
hoax.sk
- pochádza to z Ruska
- propaguje to reklama etarget, žiaľ všade kam sa pozriete

IVKA 12345

Ďakujem za info. Veď som to nekúpila, len som chcela vedieť aj iný názor práve preto, že som nenašla recenzie inde ako na ich stránke.