Krémy proti vráskam

Príspevok v téme: Krémy proti vráskam
IVKA 12345

Ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, či má niektora z vás skúsenosti s krémom Bioxelan, ktorý som nedávno našla na internete a je dosť drahy. Ak je skutočne taký dobrý ako píšu určite by som ho chcela kúpiť mamine, pretože si roky kupuje všetky tieto srandy na vrásky a nemám pocit že by to niečo robilo. Prosím napíšte mi seriózne ci to máte odskúšané pretože na internete sa už nedá veriť asi ničomu. Lenže ak aj niekto nahodou neklame, ako to zistíme kym to neskúsime však? :)

basatop

Ja uz nejaky ten cas objednavam kozmetiku z Notina, najskor som si len parfumy z tade, ale ked som videla, ze aku maju siroku ponuku kozmetiky a za ake ceny, tak to som viacej uz ani len nevahala a hned som si poobjednavala. Ja mam napriklad Vichy rada.

lucynka89

Tento krém nemám odskúšaný, ale najviac mi vyhovuje kozmetika z iuvenio.com, je bez zbytočných farbív a parfémov. Suprová aj na citlivú pleť.

evicka085

len keď pri tomto tiež musíme prizerať aj na to akú máme pleť.. že čo potrebuje a aby sme k tomu vybrali vhodný krém.. ale teda tiež už za posledné roky mám nejakú tú značku obľúbenú, osvedčenú..

emazara

Mne v boji s drobnými vráskami veľmi pomohlo sérum anti-age z iuvenio.com, je perfektné, krásne mi vyhladilo vrásky.

Margareta465

Ja môžem na vrásky odporučiť anti-age sérum z www,iuvenio.com. Je suprové, po krátkom používaní som videla výsledky.

Anna1923

Tento krém nepoznám, ale na vrásky mi najviac pomohlo anti-age sérum NANO z www.iuvenio.com a tiež mi krásne zjemnil vrásky od nich peeling Restart.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.