Krémy proti vráskam

Príspevok v téme: Krémy proti vráskam
IVKA 12345

Ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, či má niektora z vás skúsenosti s krémom Bioxelan, ktorý som nedávno našla na internete a je dosť drahy. Ak je skutočne taký dobrý ako píšu určite by som ho chcela kúpiť mamine, pretože si roky kupuje všetky tieto srandy na vrásky a nemám pocit že by to niečo robilo. Prosím napíšte mi seriózne ci to máte odskúšané pretože na internete sa už nedá veriť asi ničomu. Lenže ak aj niekto nahodou neklame, ako to zistíme kym to neskúsime však? :)

emazara

Mne v boji s drobnými vráskami veľmi pomohlo sérum anti-age z iuvenio.com, je perfektné, krásne mi vyhladilo vrásky.

Margareta465

Ja môžem na vrásky odporučiť anti-age sérum z www,iuvenio.com. Je suprové, po krátkom používaní som videla výsledky.

Anna1923

Tento krém nepoznám, ale na vrásky mi najviac pomohlo anti-age sérum NANO z www.iuvenio.com a tiež mi krásne zjemnil vrásky od nich peeling Restart.

Minken

Ja uz mam po 30 tke a pijem kazde rano kolagenovy napoj obsahujuci aj biotín a kyselinu hyralionovu objednanu z nemeckeho amazonu.Je to kolagenovy prasok neutralnej chuti zarobeny s pitnou vodou.Stoji ma mesacne 20 eur.Myslim si ze plet by sa mala vyzivovat aj zvnutra.

Minken

Ja uz mam po 30 tke a pijem kazde rano kolagenovy napoj obsahujuci aj biotín a kyselinu hyralionovu objednanu z nemeckeho amazonu.Je to kolagenovy prasok neutralnej chuti zarobeny s pitnou vodou.Stoji ma mesacne 20 eur.Myslim si ze plet by sa mala vyzivovat aj zvnutra.

milica67

prírodné oleje . argánový alebo opunciový, kt. je trošku drahší, našťastie už je to dostať aj v bežných eshopoch :)

mariella

ja vzdy odporucam pozriet sa po vhodnom pripravku z kozetiky, aku pouzivas , vacsina znaciek pletovej kozmetiky ma ta radu aj s pripravkami na vrasky, to si pozri v drogerii alebo eshope