Krémy proti vráskam

Príspevok v téme: Krémy proti vráskam
IVKA 12345

Ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, či má niektora z vás skúsenosti s krémom Bioxelan, ktorý som nedávno našla na internete a je dosť drahy. Ak je skutočne taký dobrý ako píšu určite by som ho chcela kúpiť mamine, pretože si roky kupuje všetky tieto srandy na vrásky a nemám pocit že by to niečo robilo. Prosím napíšte mi seriózne ci to máte odskúšané pretože na internete sa už nedá veriť asi ničomu. Lenže ak aj niekto nahodou neklame, ako to zistíme kym to neskúsime však? :)

basatop

Berta dobre je, ze to si vies uz pozriet na nete. Ze uz proste si najdes aj zlozenie, aj ako je vhodne krem pouzivat, pre aku plet, na Notine je to dobre popisane, tam som sa o mnohej kozmetike dozvedela najlepsie info.

evicka085

len zase je dobré si uvedomiť, že proste tie krémy je nutné používať denne.. že neflákať tú starostlivosť.. to je proste základ..

evicka085

toto čo si písala si neviem predstaviť.. neviem akoby to mohlo akože pomôcť pri vráskach.. ja si z Notina pravidelne objednávam krémy, ktoré mám oskúšané aj séra, ktoré mi proste sedia a nemusím kadejaké takéto veci ako si písala vymýšľať..

SIsulienkA01

Ja osobne tento krém nepoznám. A musím povedať že krémy celkovo mi prídu ako placebo. Používala som kozmetiku od Dr. Jart alebo Bioderma a mnoho podobných a nejako ma nepresvedčili. Ja čo môžem za seba odporučiť tak kolagén. Už dlhšie pijem vital proteins a okrem toho že mám krajsiu pleť tak sa mi zlepšili aj vlasy. Samozrejme niekomu lepšíe padnú krémy. Ja len za seba odporúčam aj takúto formu.

basatop

Eimi vyskusaj si pozriet Saffee Advanced LIFTUP, to je taka maska na noc, dava sa to ako nocny krem, ale je to super. Je to znacka o ktorej mi kamaratka povedala, ze ju pouziva a je vhodna aj na citlivu plet, co mne urobilo radost.

evicka085

pisticka ale veď to je dobrý darček.. radšej kúpiť niečo také, čo vieš, že ju poteší ako niečo vymýšľať a potom ju to nedajbože nepoteší alebo čosi.. ja rada proste staviam na istotu čo sa darčekov týka..

pisticka

ja by som chcela taky nejaky kupit mamine k vianociam, uz neviem, co by ju potesilo, na kozmetike si dost potrpi, tak nejdem vymyslat.

Eimi

Mimma a mohla by si mi napisat, co na vecer pouzivas? Na noc aku starostlivost? Lebo v tom trosku tak zlyhavam po pravde :(