Krémy proti vráskam

Príspevok v téme: Krémy proti vráskam
IVKA 12345

Ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, či má niektora z vás skúsenosti s krémom Bioxelan, ktorý som nedávno našla na internete a je dosť drahy. Ak je skutočne taký dobrý ako píšu určite by som ho chcela kúpiť mamine, pretože si roky kupuje všetky tieto srandy na vrásky a nemám pocit že by to niečo robilo. Prosím napíšte mi seriózne ci to máte odskúšané pretože na internete sa už nedá veriť asi ničomu. Lenže ak aj niekto nahodou neklame, ako to zistíme kym to neskúsime však? :)

evicka085

no každá pleť je iná a tomu bez pochýb treba výber prispôsobiť.. ja si objednám kozmetiku z Notina a tam sa mi páči to, že vlastne si tam vieš filtre navoliť, že aký typ pleti a podľa toho proste ti vyhodí, čo by bolo vhodné... mne to veľa času ušetrilo...

Zuzka7777

Byfemme je pre mňa topka na trhu, majú neskutočné ampulky na pleť. Vysledky sú viditeľné už pri prvých použitiach.

cicilka

dozaista to ma zmysel, ale teda zaklad je vyberat podla typu pleti, lebo to je zasadny problem, ze svoju plet dobre nepozname a nedavame jej to, co potrebuje a to niekedy narobi viacej sarapaty ako prospechu :)

Silvinecek

Pouzivate aj nejaku inu kozmetiku mimo kremov? Myslim nejake sera alebo nieco take? Chcem vediet ci to ma zmysel, ci vidite nejake to zlepsenie na pleti :)