Krémy proti vráskam

Príspevok v téme: Krémy proti vráskam
IVKA 12345

Ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, či má niektora z vás skúsenosti s krémom Bioxelan, ktorý som nedávno našla na internete a je dosť drahy. Ak je skutočne taký dobrý ako píšu určite by som ho chcela kúpiť mamine, pretože si roky kupuje všetky tieto srandy na vrásky a nemám pocit že by to niečo robilo. Prosím napíšte mi seriózne ci to máte odskúšané pretože na internete sa už nedá veriť asi ničomu. Lenže ak aj niekto nahodou neklame, ako to zistíme kym to neskúsime však? :)

Mimma

Nepoznam tuto znacku, ja kozmetiku aj dekorativku aj kremy si objednavam z Notina a tam take znamejsie znacky, ktore proste viem, ze su kvalitne a ze sa do nich oplati ist. Dam si aj od kamosiek poradit, aj na nete rozne kozmeticky sledujem ktorymi sa niekedy zvyknem inspirovat.

basatop

Kubelka vobec neviem co je to za znacku, este som o nej nepocula a neviem ci by som mala odvahu taky krem skusat, co vobec nepoznam.

basatop

Neviem sice kolko ma tvoja svokra rokov, ale myslim si, ze keby si jej kupila napriklad Vichy Liftactiv Collagen, tak tym nepokazis vobec nic, to je dobry, kvalitny krem, pri ktorom teda vidiet zmenu k lepsiemu ;)

evicka085

basatop akú radu od tejto značky používaš?.. svokra bude mať narodeniny a vyberám niečo žeby som jej kozmetiku.. len je to rozdiel kupovať sebe a niekomu inému.. to dá zabrať vybrať tak aby som si bola istá, že to je okej..

basatop

Ja uz nejaky ten cas objednavam kozmetiku z Notina, najskor som si len parfumy z tade, ale ked som videla, ze aku maju siroku ponuku kozmetiky a za ake ceny, tak to som viacej uz ani len nevahala a hned som si poobjednavala. Ja mam napriklad Vichy rada.

lucynka89

Tento krém nemám odskúšaný, ale najviac mi vyhovuje kozmetika z iuvenio.com, je bez zbytočných farbív a parfémov. Suprová aj na citlivú pleť.

evicka085

len keď pri tomto tiež musíme prizerať aj na to akú máme pleť.. že čo potrebuje a aby sme k tomu vybrali vhodný krém.. ale teda tiež už za posledné roky mám nejakú tú značku obľúbenú, osvedčenú..