susicka ovocia

svurcka

vrvra to si vies takto vyskladat len pri zakupeni, co sa daju potom este aj dokupovat? vies, co ak to niekoho chyti a bude mu malo, to co kupi na zaciatku :D

hradelinka

My nemame napriklad radiatory, kedze mame podlahove kurenie, takze u nas by nieco take napriklad ani nebolo mozne. Takze si ja viem vykladat tie jednotlive poschodia? Pridat aj odobrat?

vrvra

kedysi sa to tak robilo, ale to dlho trvá, aj ti prach popadá na ne, kým sa usušia poriadne, to nie je len tak. Aspoň teda podľa mňa. Je lepšie mať sušičku a v nej usušíš čokoľvek raz dva. Či zeleninu, či ovocie. Jablká my usušíme, potom ich pomiešam s pomletými orechmi a to je maškrta.
Skús pozrieť sušičky od Sencoru, majú oni také praktické, že si vieš vyskladať koľko poschodí ti treba :-)

brohienka

to si moc ani neviem predstavit, ze by som na radiatore mala nieco susit, u nas by to bolo vsetko hned po zemi. nekonecny neporiadok a uzitok ziaden. isto je aj praktickejsia ta susicka.

Wendy000

moja babka ich tiez tak susivala , na to som sa po pravde cez zimu tesila najviac. kolko krat sa ani nestihli vysusit uplne a uz sme ich zjedli. takto v susicke aspon len tak nepomiznu :)

frajtinka

vidis tie jablcka, my ked sme kedysi byvali v byte sme ich susievali na radiatoroch, heh a teraz mi v celku chybaju. kolko tak trva pokial sa v tej susicke vysusia?

bozinka55

susime casto a kadeco, avsak nemiesam v susicke, pretoze kazda jedna potravina si vyzaduje inu teplotu a aj iny cas susenia, preto to separatne zakazdym, je to tak podla mna lepsie, teraz sme zacali napriklad jablcka uz susit, tie potom odlozim a mame aj na zimu, to je dobre aj ako mlsky, desiata do skoly napriklad :)

budkira

aka je vlastne taka ta optimalna velkost susicky? videla som uz take mensie aj vacsie. je napriklad cas susenia iny, ak nezaplnim vsetky priehradky - policky?