Som dlho sám !!!

Príspevok v téme: Som dlho sám !!!
Matusisko_xD

Tak ahojte, mám 23 rokov a už od ukončenia strednej školy som nemal žiadny vzťah !!!! Niekomu to možno príde vtipné ale ja som už z toho normálne na vetvy. Ja nemám ani len kamarátky s ktorými by som šiel niekde von sa prejsť porozprávať sa. Ako každý normálny chlalan, tak aj ja potrebujem mať tú druhú ženskú stranu pri sebe. Ja sa veľmi rád rozprávam s dievčatami, teda aspoň som sa rád rozprával, kým neprišiel tento čas, že som sám už veľmi dlho. Rád by som si našiel dievča ale vôbec to nejde a nemám ju kde nájsť. Ja niekedy hľadám aspoň kamarátku ale vôbec neviem, kde poriadne začať. Do mesta chodievam sa zabaviť, no tam by som si veľmi dievča nehľadať. Kamarát párkrát skúšal prísť sa babami či sa nepridajú, no samozrejme, že to mali všetky na háku. Som normálny chalan, ktorý sa vie milo správať k babám a viem byť aj dosť pozorný. Niekedy keď idem autobusom do mesta atď, tak spozorujem tie pohľady nejakej baby ako sa na mňa pozerá. Niekedy sa otáča viackrát a vtedy ma zahreje ne srdci, že nie som až tak stratený a možno sa im páčim. Ale čo z toho, keď žiadnu nemám však ??? Ja ale túžim po niečom takom, že budem mať kamarátku s ktorou si budeme fakt rozumiem, budeme si hovoriť naozaj všetko a budeme k sebe fakt úprimní a milí. No takú kamarátku som ja v živote nemal. V tedy to práve prepukne možno aj do niečoho väčšieho a začneme spolu chodiť. Som ale v živote smoliar. Ak chcete prečítajte si môj príspevok z minula.

www.zdravie.sk

Tomas12345

Mito88 :

Detto :

No chlapi budete si musieť nájst svoj zmysel života v niečom inom než v partnerských vzťahoch, alebo sa chcete celý čas trápiť ?

Detto

Mito88: Tak vieš, aj ten tvoj jeden rok vzťahu je v mojom ponímaní niečo, niečo od čoho sa dá odpichnúť :) ...rozchod je síce negatívna skúsenosť, ale až tak negatívne to nevnímam, pretože pre budúce prípady aspoň vieš čo zlepšiť, aký nebyť pri budúcej partnerke, čo pri novej partnerke urobiť inak, ako sa k nej lepšie chovať, prípadne pokúsiť sa obmedziť tú vlastnosť ktorú ona neznášala atď..
Každého by potešilo keby vzťah trval večne (aj mňa), ale čo už keď to osud tak zariadi, s tým sa moc nedá už čo robiť, keď sa to nabaluje do sračiek a nebude to už lepšie :|
Pozri ja v podstate ako keby som začínal od nuly, lebo nemal som žiadny vzťah a hlavne ten poriadny, nie romániky a doťahovačky pre získanie si jej srdca, to nie je nič len biedna pubertálna láska, kdežto ty aj keď si mal rok vzťahu za sebou si mohol nadobudnúť aké-také skúsenosti a ani to nie je zlé ...ja som napríklad panic, lebo priateľku som nemal a na sex bez lásky nie som vstavaný, ale to už neriešim a už mi je to aj jedno, narozdiel od toho, aby som si našiel priateľku a zažehnal môj obrazne povedané hlad po nej, čo mi tak chýba, lebo neviem si ju odoprieť a pociťujem mať v živote vzťah ako súčasť života
...to je aj vysvetlenie pre Tutanchamona tuším, neviem pod akým nickom bol (to je jedno), ale to som chcel povedať, že ja už v tomto veku 26 rokov pociťujem už podvedome, že mať dievča mi chýba a preto ma to tak trápi a chcel by som ju už nájsť ...pre mnohých nezadaných v mojom veku by to bolo prianie, veď konieckoncov nikto nechce zostať celý život sám, neúplný, so žiadnym poslaním tu na Zemi ...mne to nejde si odoprieť a byť ako asexuál, to nejde, i keď ťa obdivujem, že podľa tvojho tvrdenia sa ti na ne podarilo zabudnúť

Je to ťažké no, neľahký ešte život ma v tomto čaká, keď mám už vek v ktorom by každý čakal, že nejaký vzťah bol, a ja jediné čo môžem povedať je, že sa mýlia a ešte som niečo tak prirodzené pre mnohých ako vzťah nezažil.. ...zle sa mi to aj píše, lebo mám možno aj menej skúseností ako 15 ročné deti vo vzťahu a ešte keď zohľadním ako je to s dievčatami, že budem musieť nájsť ihlu v kope sena, tak to je vážne už dakedy na otázku či vôbec tu mám nejaké poslanie, keď zomriem v starobe sám, keď to takto bude pokračovať :(

22Mirko

Pretože človek je tvor spoločenský a keď je človek zamilovaný, to je úplne iný deň. Ale rozumiem že keď to človek nikdy nezažil tak to nechápe.

Tutanchamon_xD

Prečo chcete tak na silu vzťah chlapi ? Ja som zakladateľ témy, len pod iným nickom, lebo na ten mi dali ban. Ja som sa už cez to nejako preniesol. Už ma baby nejako nezaujímajú. Už si ich skoro ani vôbec nevšímam, keď niekam idem a ak by som mal mať teraz vzťah v situácii v ktorej som, tak by som bol žene len na príťaž. Asi ešte pred dvomi rokmi som chcel silou mocou vzťah, pretože som ho v podstate nikdy nemal a nemal som ani sex a chcel som všetko okolo vzťahu konečne zažiť. Teraz idem mat v Máji 25 a už ma to netrápy. Teraz mať prvý sex v takomto veku ? Pre dotyčnú by som bol aj tak neschopná trúba čo si doteraz nevedela uloviť žiadnu babu a je bez skúseností. Takto aspoň nemusím žiadnej vysvetľovať, že som panic a nikdy som nič so žiadnou nemal a je mi ľahšie na srdci. Aj keď som si písal ešte asi pred mesiacom aj niečo na Pokeci, tak vždy boli baby v tom, že som už musel mať kopu báb lebo vyzerám dobre a nemusel tiež aspoň vysvetľovať, že tomu tak nie je. Radšej budem sam, ako by som mal nejakú šokovať takouto pravdou.

Mito88

Trvalo to cca 1 rok ale nieje mi čo závidieť, bolo to celé také nasilu, silou mocou som chcel s niekým byť. Takéto niečo ti určite neodporúčam lebo to nemá budúcnosť len zabiješ kopu času.
Mne to tiež všetko chýba, každý večer len sám, je to hrozné.
Obdivujem chlapov čo skáču zo vzťahu do vzťahu a absolútne nemajú problém nadviazať so ženou kontakt. Vôbec to nechápem ako sa to dá. Pre niekoho je to úplne jednoduché a pre niekoho je to ťažšie ako výstup na Mount Everest.

Detto

mito88: To si mal aspoň fajn, že si mal vzťah. Ja som ani to nemal, len párkrát za život rande s dievčatami a mnoho flirtov na zoznamkách, nič významné a v láske sa mi stále len nedarí. Čo je horšie, tak pociťujem aj na sebe, že už je to extrém čo prežívam, chýba mi spoločnosť baby, mať niekoho rád, niekoho milovať a byť už konečne spokojný. :|
Ak sa smiem spýtať, tak ako dlho trval tvoj vzťah? :)

Mito88

Detto, presne ako keby si opísal mňa, len mám o 2 roky viac a "vzťah" som už mal. Odpoviem ti na rovinu, keď si introvert a pokiaľ nechodíš pravidelne do barov, tak sa nezoznámiš nikde. To sú vlastnosti maximálne pre ženu nevyhovujúce. Ja som sa už pred pár rokmi prestal snažiť, kašlem na to. A zoznamky sú úplne slepá ulička.

Detto

Ahojte.
Tiež som niečo podobné čo autor, proste všeobecne milý s dobrou povahou, akurát len som starší a mám teda 26 rokov. Dosť ma trápi už s postupujúcimi rokmi to, že som nemal ešte babu, nepodarilo sa mi nájsť takú, ktorej by som vyhovoval, a hlavne budovať s ňou vzťah, po čom tak veľmi túžim.
Výzorovo vyzerám celkom dobre (taký dobrý priemer), ale čo je mojou veľkou prekážkou je to, že neviem potlačiť svoju miernu hanblivosť pred babou a to aby som bol už konečne sebavedomý, a taktiež som aj introvert a na niečo také ako diskotéky, bary a spíjanie sa do rána už nie som stavaný (nebaví ma to).
Chodím aj na niekoľko zoznamok, čo je asi dobrá "pomocná ruka" mnohých introvertov, ale i napriek tomu, že som tam roky chodil som sa ku vzťahu nedopracoval ešte nikdy, čo ma mrzí, a našiel len cez ne zopár kamarátok, aj keď som sa pokúšal to s nimi prehĺbiť na vzťah, pričom to žiaľ nevyšlo a netrvalo dlho. :/

Mojou otázkou teda je, že kde by som mal možnosť nájsť babu, čo by chcela so mnou vzťah, keď teda veľmi nechodím von a mám tie negatíva, čo som popísal vyššie?
Od baby nepožadujem veľa, môžem byť podobná ako ja ( skôr introvertka), výzorovo taký priemer a aby bola slušne vychovaná.

Ďakujem za rady akéhokoľvek typu.

naivny

ja keď si predstavim, že by som mal vztah, bolo by to niečo, čo komplikuje život a bráni sústrediť sa na iné, čo je teraz dôležitejšie. Nespravil som zas jednu skúšku. Učiť sa naspamäť definície. Praktická časť je ok, ale teoreticky je strašné vedieť sa naučiť dačo takéto. Tak ako básnička s variantami. Nie je jedno, či sa to povie tak alebo hentak, keď sa to dobre myslí? Takže budúci rok. A teraz mám semester - druhú šancu na fyziku. Nestíhal by som, nezvládal by som. Cez skúškové som schudol 4 kilá. Kde sa do týchto starostí ešte zmestí aj nejaké dievča, liezol by som jej na nervy s tým, ako veľmi ma to štve. Tak si predstavujem, že keď bude po štúdiu a budem riadne iba pracovať, tak bude po tomto strese. A vtedy môže prísť láska do vhodného a pripraveného prostredia.

Tutanchamon_xD

Mne je to už jedno. Chodievam teraz len často von sa zabaviť a baby už neriešim. Nemám čo ponúknuť žene a keď si predstavím, že by som mal mať vzťah, tak sa mi obracia žalúdok. Možno to bude liekmi čo beriem, Boh vie ?