Nábytok, kde kúpiť?

Julka266

som si prezrela stranku tej nesie, co spominate a musim povedat, ze som prekvapena, kolko toho maju v ponuke. akoze v dobrom samozrejme. akoze vela tych konkretnych tipov nabytku a zariadenia a pri kazdom ozaj siroka ponuka. tak sa vytesujem, ze som toto natrafila.

blanika15

alexaja coze si skor nepovedala, som ti mohla aj ja takto rovno poslat, ze by si to ten tukla a pozrela. no nevadi, hlavne, ze si sa k tomu dostala. aj si pozerala uz nieco, alebo nebodaj vybrala? maju tam kadeco na vyber. hadam aj celu domacnost by clovek vedel u nich zariadit.

alexaja

sachovanka jezis super, ze si to sem takto rovno pridala. to je pre mna uplne najlepsie, ked si mozem len kliknut a pozistujem si. lebo ked si mam sama nieco hladat, tak proste neviem posudit, co je dobre a co nie. ale ked mi niekto da nejake odporucanie, tak to ma taku lepsiu hodnotu pre mna potom.

sachovanka

Almia Diidi dievcata tuto si kliknite nesia.sk a docitate sa vsetko potrebne. Aj to, ze aj rozmer vedia spravit na mieru a aj vsetky info ohladne vyplni :) A keby sa vam nieco predsa len nezdalo, tak dole je take formular, co staci vyplnit a oni sa vam ozvu alebo odpisu a povedia, co vas zaujima :)

miahu

kamcita23 pocuj, presne z rovnakeho dovodu som to tu poprecitovala, ked som videla, ze tolko veci od jedneho predajcu sa tu spomina. ak som dobre nasla, tak by mala byt rec o Nesii, uz som si aj pozerala ponuku, co maju na stranke a dost zaujime veci tam maju musim uznat.

diidi

tiez sa o to zaujimam, ze ako to je, ked si chcem dat na mieru urobit matrac. ze ci si mozem vybrat tu vypln, alebo mi nieco poradia, alebo presne ako ty, co si pisala, ze ci sa da hocijaky rozmer aj vybrat.

almia

čo som pozerala, tak aj matrace ste tu tuším spomínali. ono sa dajú dať aj na mieru vyrobiť? lebo postel si chceme tiež dať spraviť na mieru u jedného známeho, tak reku, či by sme mohli ísť do takých rozmerov ako sa nám žiada, alebo sa máme riadiť tými matracmi.

Kamcita23

dievcata, vsimla som si, ze sa tu bavite tak rozne o kadejakych sedackach ale aj matrace spominate a kadeco dalsie, to vsetko myslite akoze ze sa da v tej jednej predajni nakupit? nenatrafila som ale na nazov, som musela nejak prehliadnut alebo co.

lienerka55

blanika teraz som si vsimla, ze si tu pisala, aku sedacku si si kupila. som si to pozrela a musim ti povedat, ze to je presne nieco podla mojich predstav. my mame doma nieco podobne, ale to kvalitou nebude tejto tvojej siahat ani po paty. sme ju objednavali z nejakeho polskeho eshopu, reku sa oplati za tie peniaze, ale nebolo tak, to uz po roku bolo citit, take presedene miesta. tak som teraz nalomena, ze by som prijala takuto nejaku ako si kupovala ty nedavno.